Кошик
1156 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

"Фу, синтетика" чи "Вау, мікродайвінг"

Настав час нарешті написати розгорнуту статтю про матеріали, які ви використовуємо при пошиві нашого одягу та аксесуарів, а точніше тої частини його, що іде з 3Д принтами.
Перш за все - всі, абсолютно всі матеріали в усьому світі на яких друкується 3Д принт - штучні. Ні, ну звісно надрукувати можна на будь-якому, в т.ч на натуральному котоні, інше питання, що котон має безліє прекрасних властивостей, але до них не відноситься стійкість і яскравіть принта. У кожного вдома є футболочки з котону,, вони натуральні, приємні, м'які, але всі котонові речі з часом або "сідають" або розтягуються. Відповідно принт міняє форму і яскравість.
Вам потрібна дорога річ, принт на якій через кілька прань буде мати не той вигляд? Ні.
Як сіль і цукор надають різні смаки різним стравам,, так і котонові і штучні матеріали призначені для різного типу одягу.

Одразу хочу зауважати, будь ласка, залиште стереотипи про "поганість" штучних матеріалів. Вони гіпоалергені по своєму складу, і набагато безпечніше ніж повітря у великих містах або вона з центрального водопроводу. Звичайно штучні матеріали є різні, деякі "скляні" і "стріляються", але в нашому випадку це м'якесенький, ніжний на дотик мікродайвінг і плотніший за нього - дайвінг.

Якщо в матеріалі не буде як мінімум 70%  штучних волокон, будь-який принт або буде линяти при пранні або вигорати на сонці. Звичайно, і на гарному матеріалі фарба без дотримання технології друку триматися буде не так добре, але і ми і інші українські виробники одягу з 3Д принтами не ставимо себе в один ряд з дешевої лінійкою китайських товарів для "країн третього світу" і уважно підбираємо і обладнання і фарби, бо кому ж підтримувати гасло "КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ" як не нам.

Нічого поганого не буду казати про китайські товари взагалі, ні в якому разі, а тільки саме про дешеві товари, якими завалено ринки і поштові відділення України, і які відповідно дешеві не тому, що зроблені якісно. В рівнянні ШВИДКО-ДЕШЕВО-ЯКІСНО один складник завжди іде в противагу іншим. 
Наприклад ми робимо не дуже швидко, і не дешево, проте гарантуємо якість.

Не раз обпікшись на дешевому китайському одязі (не весь він поганий, ні, але це лотерея) люди приходячи до нас часто запитують і про якість тримання принта, і ще частіше: "у вас синтетика, а, тоді фу, відмовляюсь". Чесно кажучі, така реакція викликає змішані почуття від легкої посмішки до суб'єктивної необізнаності до прямо гіркої сльози, бо "ми ж стараємося, ми знаємо,. це класно, а ви.." Якось так.

Друзі! Загальноприйнята назва "поліестер" включає в себе десятки видів, і якість залежить і від складу і від фірми-виробника матеріалу і від якості виробника ниток, які закупокує виробник матеріалу, безліч складників впливають на його якість.
Це як пиріг, за одним рецептом приготують три господині, а смак буде різний.
Є найдешевний тоненький поліестеровий трикотаж, так, той самий,що "тріскучий", наче скляний на дотик, і не дуже приємний до тіла. Він яскравий, але.. ну не кращий варіант і для дорослих і тим більше для дітей, і не тому, що шкідливий, ні (як раз штучні волокна більш гіпоалергенні, ніж натуральні), а просто - неприємний. Його зручнови користовувати як нашивки на базовий матеріал, але не як основний. Але ж дехто використовує, бо дешевий і яскравий.

Є поліестер що на дотик "як котон" (ми відеоогляд готуємо на цю тему на прикладі). Він блідніше тримає принт, приємний до тіла, і знаючи стереотипні погляди людей на "страшну ситнетику" деякі, не самі чесні виробник пишуть, що це котон і є... Не наша справа доводити гарно це чи погано, наша справа в даному випадку попередити, а вибирати носити вам.

Що пропонуємо ми:
Дайвінг  і мікродайвінг
(100% поліестерових волокон або 70х30 або 80х20) в залежності від поставки матеріалу. Жоден з них не гірше не краще, вони чудові всі, їх  виробники -   перевірені компанії з Турції та Південої Кореї. Матеріали м'якесенькі на дотик, гладкі, яскраві, не кусаються, не створюють враження "скла" на шкірі.

Від кількості штучних ниток в матеріалі  залежить саме його зносостійкість. Штучні матеріали швидко сохнуть, не вимагають прасування, тримають форму (тобто не деформуються, не збігаються). В мінус дайвінгу і мікродайвінгу поставити можна хіба те, що в них не варто наприклад повзати дітям по підлозі - буде затиратися нитка, чого не робить котон. Чомусь всі розуміють, що в вечірній сукні не варто йти на шопінг, обираючи для цього плаття більш практичне, але з футболками виникають питання, нарядні футболки все ж вимагають трошки більше пієтету, ніж звичайні. Відповідно активно займатися спортом краще в котонових штанах, а в штанах з мікродайвінга з супер крутими принтами краще не крутити колесо на турніках.

Щодо ціни.
Котонові матеріали знову ж таки за стереотипами не дорожчі за синтетичні, вартість залежить від якості матеріалу та виробника. Перевірити вартість матеріалв ви можете в будь-якому магазині тканин. Мікродайвінг - від 120 до 170 грн. (на початок 2020 року) котоновий аналог - до 80 грн. Відповідно "дешева синтетика" - тут як мінімум не логічна заява.
Ми використовуємо також біфлекс, масло, французький трикотаж, однотоний тоновий інтерлок, двунитку і тринитку, габардин віскозу та полівіскозу у виробництві  одягу та аксесуарів з 3Д принтами і в кожному з них (крім однотоного інтеролока) присутні штучні волокна на 70  і більше відсотків. тільки в такому варіанті одяг з 3Д принтами буде радувати вас багато років, а ви прийдете до нас за новими покупками.

Для прихильників ЕСО стилю питання штучних матерів взагалі має два важливі і протилежні аспекти,
З одного боку, штучні тканини зберігають природу. так, наприклад на пошив одних джинів з котонового деніма потрібно більше 600 літрів поди. Бавовна знаходячись ще в стані росли (всі ж в курсі звідко береться котон? )) - дуже висушує почви,  вимагає дбайливого догляду за землею, який люди на жаль часто ігнорують, знищуюючи родючість на величезних ділянках землі.
З іншого - штучні тканини псують природу, бо не розкладаються десятиліттями, опинившись на смітниках, але ж термін служби котонової футболки - пару років, а ось футболку з мікродайвінга носити можна в кілька разів довше.

Ми кілька років працювали з різними фірмами по Україні перед тим, як почати власне виробництво. Ми ретельно вивчили принти і матеріали маючи вже власні колекції одягу та аксесуарів з 3Д принтами від інших, чудових українських виробників. До виробництва ми підійшли не раптово, не зненацька, а йшли до нього довго і ретельно, перевіряючи на власному досвіді те, що пишуть про матеріали, принти, фарби і обладнання.

В будь-якому випадку, ми вважаємо головним при виборі матеріалу гармоніне поєднання складу матеріал і його властивостей до цільового призначення речі.  Вдома і для сну завжди краще натуральні матеріали, "на вихід" - натуральні, штучні, змішані, адже вибір неймовірно великий.