Корзина
1256 отзывов
Предоплата 100%, Шьем ВСЕ в срок 5-10 рабочих днейГарантии
Вітаємо з Різдвом та Новим Роком! Прийом замовленнь на сайті 24/7, відповідаємо на питання в Viber та Telegram +380989705170 по можливості. Нагадуємо, ми шиємо все і завжди, канікули з 29.12.2020 до 10.01.21 січня включно.Маємо шапки, подушки, футболки і світшоти на миттєву відправку з принтами на тему Різдво, Brawl Stars, Minecraft, Among As, по запиту Viber +380989705170
+380989705170

Розмірна сітка або як обрати свій розмір

Розмірна сітка або як обрати свій розмір
Коротко про те, як точно обрати свіій розмір для одягу нашого виробництва

10.12.20

Дорогі друзі!

Ми всі хоч раз в житті але стикались з тим, що куплений одяг не підходить на фігуру, що є дуже сумним, оскільки обмін можливий не завжди.

Я не буду вчити вас як купувати в тих магазинах, де іноді розмірна сітка береться "з інтернета" а одяг збірний від різних виробників, кожний відповідає за свою справу сам.

МИ ВИРОБНИКИ
Ми  знаємо що шиємо, кожна викройка на сайті перевірена або взагалі створена власними руками,
Розмірна сітка сайта - одна для всього одягу, вона виміряна, перевірена, відкалібрована, доведела до ідеалу і базується на класичному ГОСТі + рукави на всіх моделях + 2.5 см., від стандарта.
Ми знаємо як важливий довгий рукав, а не "підстрелений" ми знаємо і зробили ідеальні рукавми на всьому одягі, і повірте, це дуже-дуже-дуже втомлює щодня доводити людям, що ми знаємо краще, і не треба міряти одяг вздовж і поперек, достатньо росту і обхвату груді. Це займає той час, який ми можемо прділити пошиву, новим принтам і новим моделям, а Ви - своїй роботі, рідним чи хоббі.
Тому будь ласка, не потрібно сперечатись, добре?
Ми можемо  пошити те, що ви скажете. Але звертаємо увагу, одяг ми шиємо під замовлення, тому обміну через помилку покупця з розміром він не підлягає.

Чому ми не даємо заміри на ваше прохання. Бо кожна людина міряє як хоче, як вважаєе потрібним,, не порівняючи ні моделі одягі, ні стиль.
Ну наприклад:
1. Довжина рукава. Є рукав відрізний, є рукав спущений, є рукав з допуском, є рукав реглан. Є рукав з манжетами і без, рукави "оверсайз", класичні і 3/4
2. Ширина плеча аналогічно різна на вищевказаних рукавах.
3. Моделі є напівприталені, прямого кроя, широкого, трапецевидного, завуженого, є полочка з пряма є з виточками і рельєфами.
4. Висота - хтось міряє по нижньому краю плеча, хтось по верхньому, або посередині спини, або  по передній полочці, хтось бере в розрахунок і комірець (також різної висоти) хтось тільки по шов і так далі і так далі...

Уявляєте скільки це сантиметрів розбіжності? Іноді і 3-4 розміриі
Уявляєте собі скільки претензій через "у вас не правильная сетка" або "у вас не соответствует" ми чули до того, як  вирішили замінити формат розмірної сітки тільки на заміри фігури і привести всі моделі і наші  сайти в цьому плані до єдиного знаменнника?
Дуже і дуже багато.
Тому будь ласка, щоб точно отримати потрібну Вам річ потрібно від Вас при оформленні замовлення це сказати нам точно ЗРІСТ і точно ОБХВАТ ГРУДІ.
(обхват доречі це сантиметром обхватити грудь людини, а не покласти сантиметр на одяг і на око прикинути скільки см. під руками ))

Чому не варто купувати одяг по біркам?
Тому, що єдиного формату розміру в світі не існує. Звичайно той, хто носить 44 розмір не буде носити 60-й і навпаки, але ось в літерних визначеннях S-ка може бути як на обхват груді 80-85, так і 95-100 см., а це погодьтесь, трошки різні параметри і розміри.

На даному етапі ми шиємо одяг в спортивному  або просто вільному стилі, і навіть незначна помилка в Ваших замірах фігури не буде фатальною,
Дітям якщо є сумніви завжди краще брати на розмір більше, адже діти ростуть.
Одяг з "тринитки" також краще на розмір більше, оскільки вона мало тягнеться.

Є сумніви в виборі? Просто напишіть нам свої параметри зріст, обхват груді, якщо є животик, то і талії, для штанів і лосин обхват стегон, тільки чесно, без прикрас (це до жінок) і будь ласка, не марнуйте час на суперечки.
Ми знаємо, що шиємо. Ми підкажемо по кожній моделі, бо перед тим як пустити виріб на сайти, тестуємо на собі,
Ми знаємо і любимо свою справу.
І якщо не будемо щодня марнувати час на доведення  цього факта,  крутих моделей і принтів в наших магазинах буде з кожним днем більше 

 

 

Другие статьи