Кошик
1156 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Обмін і повернення

ПОВЕРНЕННЯ, ОБМІН

 Обмін/повернення товарів належної якості відбувається за рахунок Клієнта, відповідно до ст. 9 ЗУ України Про захист прав споживача.
У зв'язку з спробами шахрайства (використання одягу або аксесуарів наприклад на фотосесіях і вимог на їх повернення) ми змушені просити повідомити про бажання обміну не пізніше наступного дня псля отримання товару і відправки Товару назад не пізніше цього дня. При отримання товарів на обмін/повернення проводиться електронне тестування на наявність залишків шкіри (залишаються після 15-20 хвилин контакту зі шкірою), і в разі виявлення останніх без додаткового сповіщення Товар залишається на відділенні перевізника, де без отримання Клієнтом підлягає утилізації перевізником через 30 календарних днів.
Одяг виготовлений індивідуально (якщо це зазначено в описанні товару) поверненню чи обміну з суб'єктивних причин НЕ ПІДЛЯГАЄ!

 Обмін/повернення товарів ненаналежної якості, тобто з дефектами (з обов'язковим Актом огляду при отриманні не виходячи з відділення перевізника)  відбувається за рахунок Виробника, відповідно до ст. 8 ЗУ України Про захист прав споживача або Перевізником, якщо спричинені дефекти виникли внаслідок транспортування.

 Обмін/повернення товарів належної якості, але не відповідаючих замовленню (помилка Виробника з розміром, кольором тощо) 
В разі виникнення подібної ситуації обмін або повернення товару відбувається за рахунок Виробника за умови обов'язкового сповіщення нам на мейл або месенджер про помилку підкріпленої фото отриманого товару.
Повернуті товари без пояснень або з накладеним платежем не приймаються.

 Звертаємо вашу увагу! Законодавством України передбачено перш за все ОБМІН, а в разі неможливості обміну - ПОВЕРНЕННЯ товару.
Рекомендуємо не отримувати товар з виявленими дефектами, а склавши Акт відправити Товар назад і обов'язково повідомити нам номер відправлення (месенджер або е-мейл), копію Акту і своє бажання обміняти або повернути Товар.

 Відповідно до ст. 10 ЗУ України про захист прав споживача Клієнт має право відмовитися від замовлення або вимагати за згодою сторін зменшення вартості Товару в разі порушення Виробником терміну відправки замовлення.
Індивідуальна неуважність до терміну відправки зі сторони Клієнта не є підставою для провернення або обміну і переривання терміну на виготовлення товару.

 Увага! Товари з кодами "ІНД.ПРИНТ" або "Limited Version" або виготовлені з перенесенням розмірів, принтів або такі, де в описанні зазначено "товар виготовляється індивідуально" - не підлягають поверненню чи обміну крім виявлених при отриманні і зафіксованих в Акті Перевізника дефектів, оскільки виготовляються індивідуально з моменту оплати.

В разі отримання такого товара неналежної якості просимо не отримувати його, зафіксувавши недоліки на місці в Акті з підписом представника Перевізника, вислати нам на елекрону адресу або месенджер копію Акті і детальні фото, після чого буде вирішено питання обміну з компенсацією або повернення товару за бажанням Клієнта.

Заява на повернення виключно в письмовій формі на мейл + копія ІНН + Акт з печаткою поштового перевізника (в разі браку)
Повернення коштів відбувається в термін до 10  у виключних випадках до 30 днів.
 
Будь ласка, робіть покупки зважено і уважно перевіряйте товар при отриманні на пошті! 
Претензії про брак  не приймаються  без Акту Перевізника у зв'язку з численними випадками шахрайства, обов'язок Покупця ретельно перевірити посилку при отриманні роз'яснений в рішенні Вищого Суду України

Одним з головних принципів в нашій роботі є порядність і чесність в роботі,  ми сподіваємося на взаємність.