Корзина
1270 отзывов
Предоплата 100%, Шьем ВСЕ в срок 5-10 рабочих днейГарантии
Прийом замовленнь на сайті 24/7, консультація в Viber та Telegram +380989705170 Нагадуємо, ми шиємо все і завжди, всі розміри, більше 100 моделей, будь-які принти.Шиємо на замовлення, виробництво 5-10 робочих днів.
+380989705170

Накладений платіж чи передплата на карту?

Досвідчені інтернет - покупці давно відповіли для себе на питання: передплата чи наложений платіж? А що ж робити тим, хто робить покупки в інтернеті вперше?

12.07.13

Отже, поняття передоплата увійшло в наш побут не так давно, з розвитком інтернет-магазинів і розширенням банківських послуг, появою можливості електронних платежів. Раніше використовувався один вид оплати за товари поштою - накладені платіж. Тобто оплата при отриманні товару на поштовому відділенні, при цьому покупець переплачує певну суму, тобто його гроші "їдуть" до відправника як посилка, + за послуги пошти.

Зараз найбільш поширеним способом оплати за товари є предоплата на банковскую карту, хоча і післяплата все так само актуальна.

Щоб зробити для себе вибір - який же спосіб оплати краще для Вас пропонуємо ознайомитися з наступною інформацією:

Передоплата (переведення на банківську картку або електронний платіж) - це спосіб миттєвої оплати за покупки в інтернеті, це говорить про Вашу рішучість придбати товар. Але відразу у покупця виникають питання:

- а не фіктивна компанія? Чи не зникне продавець разом з моїми грошима?

- чому взагалі я не можу оплатити при отриманні, спочатку подивившись на те, що власне замовляю?

Відповідь  № 1

Якщо ви робите покупки в інтернеті, то знаєте - на багатьох сайтах є розділ ВІДГУКИ, який створюється не просто так, а спеціально для нових клієнтів, щоб людина мала можливість ознайомитися з думкою про товари і сервіс від незацікавлених осіб. У нашому випадку це:

1. http://donna-misteriosa.com/testimonials  (цей сайт)

2. http://aukro.ua/show_user.php?uid=25719670  - Всеукраїнський аукціон  АУКРО

3. http://www.odnoklassniki.ru/ukrasheniya.donnamisteriosa/album/428740597780/428747790100  - наш соц. проект з 2011 року.. 
4. http://zakupy-na-kanapie.com/vidguki наш новий сайт, відгуки з липня 2014 року.

Відповідь № 2

На жаль, багато непорядних людей, що роблять замовлення просто так, без мети реальної покупки. Переконатися, в тому, що в нашому магазині якісні речі ви можете за відгуками, ми ж можемо тільки вірити в серйозність намірів покупця. і нажаль часто несемо матеріальні збитки із-за того, що посилки залишаються незатребуваними.

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

Якщо ви прочитали кілька сотень відгуків наших клієнтів та все одно маєте причини замовляти товари післяплатою, якщо Вас не бентежить переплата - ми, звичайно, йдемо назустріч нашим клієнтам!
Але при цьому, ви повинні враховувати, що по - перше-ваша ПЕРЕПЛАТА у такому разі становитиме мінімум 25 грн. +2% від зворотного суми, тому що будь-поштову перевізник бере оплату за те,що везе нам гроші назад (як посилку) і 2% за свої послуги. Тому при передоплаті вам доставка обійдеться від 25 грн., (залежно від відстані і ваги) то при накладений платіж - приблизно в два рази дорожче.
Переплачувати чи ні - тільки Вам вирішувати.
Доставка накладним платежем здійснюється ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ і ТІЛЬКИ після передплати 10% (але не менше 50 грн.) за товар як гарантії серйозності Ваших намірів забрати посилку на пошті.
УВАГА! Для товарів, що виготовлюються під замовлення - взуття з шкіри,  деякі сумки і прикраси ручної роботи не існує накладеного платежу, зрозуміло, що саме тому, що товар виготовлюється ПІД ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ!

 

Другие новости