Корзина
1255 отзывов
ПЕРЕДПЛАТА, Пошив 5-10 робочих днів. Для уважних покупців:  Гарантії, факти
+380989705170

Графік відправки замовлень взагалі і в передсвяткові дні особливо!

Ми розумємо що в повсякденних справах раптово приходить розуміння "Свято наближається" і кожна людина починає шукати подарунки, але...

14.12.20

Дорогі друзі, ми не склад з товарами, які можно просто взяти і відправити з полиці, ми ВИРОБНИКИ виробники одягу і декора з 3D принтами  і такі ж люди як і ви,  тому даючи план - графік виробництва ми кажемо реальні терміни відправлення, не дату, а "терміни від і до".
Але кажучі нам "ви обіцяли і обманули" будь ласка, дуже просимо вас, зрозумійте, ми також залежимо і від зовнішніх факторів, таких як: 

Вчасна доставка комплектуючих перевізником НОВА ПОШТА, ТУТ і ТУТ пара історій з нашого досвіду
Невчасна доставка зриває графік виробництва на 1-2-3 і більше днів в залежності від об'єму  і кількості затримок.

Якісна доставка комплектуючих Нова пошта
Неякісна доставка
а саме пошкоджений вантаж вимагає перевиробництва комплектуючих, що ще на 2-3 дні як мінімум затримує виробництво!

Ми фактично щодня стикаємося з  перевізником "Нова пошта" і кожна затримка або помилка з їх боку впливає на наше виробництво і на час отримання вами замовлень.  

У відповідь на ваші претензії "це не моя проблема, ви обіцяли"  ми можемо тільки вибачитись і запропонувати компенсувати доставку або зробити знижку, чого для нас Нова Пошта на жаль не робить.
І коли ви, дорогі наші покупці висловлюєте нам весь негатив, який по суті ми не заслужили, це справді дуже сумно, справді морально боляче, бо кожна людина працює, кожний розуміє у власній роботі, що не все залежить від нього, але на жаль не кожна людина здатна пробачити іншим те, що моментально пробачає  собі.

Крім "Нова пошта" існують такі фактори як:
1. Наявність електропостачання необхідного для роботи технічного обладнання і кравчинь,
2. Наявність інтернет-з'єднання необхідного для роботи обладнання
3. Цілісність отриманих рулонів матеріалу ( дефекти в них іноді видно тільки після друку,
4. Дефекти самого друку
І саме тому ми даємо не дату відправлення, а термін "від і до", ми не склад з товарами, ми виробництвоа

За планом виробництва

Ми можемо гарантувати вам ексклюзивні принти і широкий вибір моделей і розмірів, індивідуальний пошив, неповторний дизайн.

Ми можемо гарантувати високу якість продукції, як вихідних матеріалв, так і самих принтів

Ми можемо гарантувати   швидкий зворотній зв'язок і повний детальний точний актуальний опис продукції

Ми можемо гарантувати, що в разі виникнення затримоки, помилки і т. д. з нашого боку ми компенсуємо всі проблемні питання

Ми можемо гарантувати  відправлення товару в термін від 5 до 10 робочих днів (перед святами ближче до 10) 

але на жаль:

Ми не можемо махнути чарівною паличкою і змусити коландери, принтери, швейне обладнання працювати швидше, ніж це передбачено їх технічним характестиками, і якщо план-графік був порушений, виправити це іноді технічно неможливо.

Ми не можемо змусити Нову пошту ставитись відповідально до своєї роботи!  Один день затримки поставки на 2-3 дні як мінімум збиває графік виробництва, але як бачите (скріни нижче) для Нової пошти проблема клієнта - не проблема. З 1 грудня 2020 року ось до 14 грудня вжде три рази нам затримали поставку (детальніше) , вже три рази ми вибачались перед десятками покупців за те, в чому саме нашої провини немає... Особисто нам справді соромно підводити людей  і порушувати дане слово
 

Ми не можемо застрахуватись від збоїв в роботі енергопостачання, інтернета або просто самого GOOGLE , з якими пов'язана наша облікова система і ми не пишемо негативні відугки Новій пошті і не вчимо їх "правильно працювати з клієнтами", ми не пишемо відгуків GOOGLE  і не закидаємо їх ненормативною лексикою, як  іноді з надмірними емоціями вчиняють наші покупці...

Ми не можемо  і це не передбачено умовами роботи сайтів постійно відповідти на одні і ті самі питання "який статус замовлення, коли буде відправлено моє замовлення" і т.д.,оскільки чим більше часу буде проведено за повторними відповідями тим менше приділено виробництву.

Будь ласка, вибачте за незручності з доставкою, якщо така має місце саме в Вашому замовленні, ми робимо все можливе і залежне від нас.
Будь ласка,  ставимося з повагою до себе і до інших. Від кількості ваших злих слів і негативних відгуків посилка швидше не відправиться.
Будь ласка, будьмо всі здорові і щасливі, адже це найголовініше в житті.

  

 

 

Другие новости