Продавец Виробник одягу і декору з принтами (Передплата 100%,Viber зв'язок) развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
1275 отзывов
Предоплата 100%, Шьем ВСЕ в срок 5-10 рабочих днейГарантии
+380989705170

Терміни відправлення залежать не тільки від наших бажань

Коронавірус вносить свої корективи, на які вплинути не завжди можливо...

20.11.20

Так, на превеликий жаль терміни відправлення залежать не тільки від наших бажань, але і головне від людей і їх здоров'я.
На  сьогодні більша частина майстрів-кравчинь, які шиють для вас чудовий одяг знаходяться на лікарняних, і ми бажаємо їм найщвидшого і повного одужання. Але одночасно нам стало набагато важче дотримуватися термінів відправлення, замовлення оплачені до 10-00 понеділка мають відправлятися на вихідних того ж тижня, але на даний момент існує затримка на 1-2 робочі дні.

Ми просимо вибачення за незручності і сподіваємося, що людяність і співчуття все ж лишаються для всіх нас на першому, важливішому місті, і  отримання посилочки на 1-2 дні пізніш не створить критичної проблеми. Адже кожний з нас розуміє, що від COVID-19 не застрахований ніхто, і коли на кону стоїть життя, все інше стає на другий план.

Будь ласка, бережіть себе, цінуйте своє та чуже життя та здоров'є, користуйтесь захисними масками та антисептиками, і все обов'язково буде добре.

Другие новости