Кошик
1155 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Коронавірус. Покупки Онлайн

Світ потерпає від коронавірусу, але життя продовжується, і щоб захисти себе і свою родину від вірусних захворювань дуже важливо як можна менше бували "в людях"

17.03.20

Ми продовжуємо працювати і вірити в те, що скоро-скоро, ось-ось вакцина від коронавірусу буде випробувана і дієво вилікує хворих, щоб нарешті перестати з завмиранням серця слухати новини.

Що можемо зробити ми, інтернет-магазин?
Незважаючи на те, що курс долара стрімко виріс за два тижні, а наша робота залежить цілком від курсу у.о. ми не піднімаємо ціни, а навпаки всіма силами розшир.юємо асортимент івводимо бафи. Доречі під бафи часто радять вставляти звичайну антибактеріальну серветку, ми обов'язково зробимо відео про це.
Кількість БАФів на сайті збільшимо, як зможемо. Користуватися збільшеним попитом і піднімати ціни та заробляти на хворобах ми не будемо.

Ми разом із лікарями просимо кожного як можна менше виходити "в люди", адже тільки добровільна самоізоляція сьогодні є дієвим способом запобігти захворюванню. 
Купуйте онлайн і отримуйте на пошті або кур'єрською достакою і речі і іжу (наприклад ми користуємося АШАН і МЕТРО (не в цілях реклами).
Вживайте більше таких продукців як: мед з волою (зранку,, за 30 хвилин до сніданку), імунітетна суміш з 5 складників "мед, курага,, родзинки, горіхи та лимони, пропорція 1:5 кожного, змішати блендером чи на м'ясорубці, вживати по 1 столовій ложці зранку), не забувайте про настоянки ехінацеї, елеутерокок, жень-шень, часник, імбір, чорний перець, зелений стручковий перець, куркуму, оливкову олію та інші, важливі для імунітету продукти. Можна махати руками і сміятися над силою природи, а можна згадати, що ми теж її частина.

Не нервуйтеся, хоча це звичайно важко, але пам'ятайте, що людина в стані стресу більш уразлива до будь-яких захворювань, тому KEEP CALME anв CARRY ON що в перекладі з відомого слогана означає "Зберігайте спокій і дійте" 

Здоров'я вам!

Інші новини