Кошик
1153 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Про продукцію, якість і терміни відправлення

Оскільки наш маркетплейс це не склад з товарами, а об'єднання товарів від кращих виробникв України, терміни відправлення, якість, умови і способи оплати по кожній групі товарів - різні.

14.12.18

Наш маркетплейс дотримується головного правила "висока якість+доступна ціна", поруч з цим звичайно ми шукаємо у кожного виробника і гідний сервіс. Що таке сервіс від виробника? Це вчасна відправка замовлення, своєчасне сповіщення про зміну наявності і ціни, і звичайно виправлення помилок (порушення терміну відправки, помилка адреси, пакування тощо)

Ми - маркетплейс. на сайті представлено товари від майже 100 виробників України за цінами виробників. З більшістю з них ми працюємо вже багато років, але з кимось припиняємо співпрацю,  переважно - через неякісний сервіс. Якщо посилку було відправлено не на ту адресу, компенсувати клієнту помилку має відправник, але для когось 40 грн. за переадресацію дорожче репутації. 
Також, на сайт представлено кілька фірм у яких завжди затримки з відправленням (про що ми чесно попереджаємо при замовленні), проте ексклюзивні речі відмінної якості і доступні кожному ціни. 

Ми перевіряємо на собі товари кожного виробника перед виставленням на сайті.
Ми знаємо "підводні камні" в роботі з кожним партнером.
Ми даємо детальні описання товарів і завжди повідомляємо про термін відправки в рахунку з реквізитами.

Тож, щодо термінів і якості.

Розділ Акція
Тут представлено товари від приватних невеликих ательє. Невисока ціна, гарна якість, але з допуском на дефект 1.2% зі 100% , оскільки контроль якості переважно внутрішній. Відправка 1-3 робочі дні. Виправлення визначених при огляді дефектів виробники проводять в такий же термін 1-3 робочі дні. Є обмін згідно ст. 8-9 ЗУ України про захист прав споживача. Питання щодо браку розглядаються тільки за наявності Акту огляду при отриманні на відділенні перевізника.
Оплата майже по кожному ательє - аванс + накладений платіж або передплата. 
Виробництво - Україна.

Розділ Ваш затишний дім
Меблі, люстри, інші вироби з дерева виготовляються під замовлення, терміни вкаани і описанні кожного товару, від 3 днів до 4-5  тижнів. Поверненню та обміну такі речі не підлягають. Виправлення дефекту або ушкоджень  за рахунок виробника або перевізника визначаються тільки за наявності акту огляду при отриманні товару.
Постільна білизна, м'які іграшки - поверенню та обміну не підлягають, крім випадків виявленого пр отриманні браку, зафіксованого в Акті перевізника.
Термін відпрваки білизни та іграшок - 1-3 робочі дні. Оплата в індивідуалоьному порядку для мсеблів і завжди для білизни або аванс + накладений платіж або передплата.
Виробництво Україна

Розділ Велосипеди - новий, поки виставлено всього кілька одиниць велосипедів середньої цінової категорії також переважно від українських виробників. Відправка - до 5 робочих днів. 

Одяг
Оскільки відправлення як і по інших групам товарів іде напряму з фабрик, повернення чи обмін доступні не для кожного каталогу, тому виділяємо тут особливості деяких з них:

Каталог Сreative style - не приймається повернення. тільки обміін. Тому ми радимо оплачувати ці речі аванс + накладений платіж. В разі, якщо річ не підійшла, вона повертається одразу з пошти без викупу, з авансу мінусується вартість пересилки, залишок повертається. ну або за бажанням клієнта обмінюється на інший колір/розмір. Звичайно виявлений дефект (зафіксований Актом з пошти) клієнтом не оплачується.
До цього розділу належать супермегапопулярні пуховик Мілан та Клайд, шубки Аліса, затримки кожного сезону до 3-х тижнів, Але бажаючих прджбати ці чудові речі ста\є все більше, чому доказ наша Фотогалерея (фото від клієнтів в популярних речах)
Виробництво Україна

Каталог з 3Dпринтами.
Відправка завжди 5 робочих днів. Це прописано вже в описанні кожного товару. Одяг екслюзивний, виробник таких речей в Україні поки що тільки один, саме тому термін відправлення не "день в день". В індивідуальних випадках термін можна скоротити на 1-2 дні. Але не менше і не завжди. оплата аванс + наложка або передплата (крім індивідуальних малюнків на фото, там тільки передплата)
Виробництво Україна

Каталог Grand collection style
Відправлення від 2 до 10 робочих днів, індивідуально. 
Повернення та обмін - в 90% випадків виробниками цього каталогу не приймається обмін і повернення крім випадків браку, виявлених при огляді при отриманні і зафіксованих Актом перевізника.
Виробництво Україна

Всі інші каталоги з одягом працюють з авансом і наложеним платежем (станом на 01.10.18)
Без авансу не працює жоден виробник.

Взуття Villomi і Forstyle
Віломі
- аванс + накладений платіж, поверення та обмін.
Форстайл - аналогічно, але без повернення чи обміну, крім випадків зафіксованого на пошті браку (Акт перевізника)

Прикраси
Колекція (рік)
- тільки передплата
Колекція Скіфська Етніка  - аванс + накладений платіж або передплата
Колекція Лада Луньова - тільки передплата
Згідно законодавства України прикраси не підлягають поверненню та обміну, крім випадків виявленого при отриманні браку і за наявності Акта перевізника

Сумки та аксесуари
Презентвіль - тільки передплата. Відправка 3-5 робочих днів.
Подіум- тільки передплата. Відправка 1-2 робочі дні.
Пулпарті - аванс + наложка або передплата. Відпрвка 1-5 робочих днів.

Товари для новонароджених
Аванс + накладений платіж або передплата.
Відправка 1-2 робочі дні,
Як і постільна білизна без повернення чи обміну.

Терміни відправлення залежать не від нас, "Донна Містеріоса", а від умов на виробництві.
Якщо вказана дати вже у вас в смс 1-4 робочі дні, це означає, що відправка буде в цих межах.
Якщо вказано - відправлення 5 робочих днів, це означає, що відправлення буде саме через 5 робочих повних днів.
Будь ласка, дуже просимо вас, дорогі друзі, не витрачайте свій час на запити щодня "коли буде відправка" Відправка 5 робочих днів це 5 повних робочих днів. Зранку 5-го робочого дня не потрібно запитувати, чи вже відправлено, оскільки відпарвлення не 4 дні і стільки то годин 5-го дня, а саме 5 :) 
 

Дату по прізвищам в виробничих масштабах  поставити неможливо.
Дата залежить від умов виробництва, персоналу, оплати клієнтів, погодних умов, тощо. 
В індивідуальних випадках, якщо замовлення потрібно до певної дати, узгоджуємо точну дату, але тільки в разі заявки клієнта на терміновість.


Ми завжди на зв'язку в Вайбер та Телеграм +380989705170
Ми завжди відповідаємо на ваші листи та повідомлення в чаті і намагаємося відповідати на дзвінки
Але ми не можемо фізично повторюват термін доставки, який вказаний завжди в смс з рахунком на оплату,
Дорогі друзі, уважність при покупці це захист для вас же від можливого обману, шахрайства зі сторони продавця або просто помилки.

Ще раз звертаємо вашу увагу. Виробником компенсується власна помилка з відправленням, бажання ж клієнта на обмін оплачується тільки виключно самим клієнтом.

 

Інші новини