Кошик
1177 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
ПЕРЕДПЛАТА, Пошив 5-10 робочих днів. Для уважних покупців:  Гарантії, факти
+380989705170

Затримка відправок перед Новим Роком

Ми просимо вибачення і нагадуємо, що термін відправлення по деяким пуховикам МІЛАН і 3Д одягу. затримуються

15.12.17

Дорогі друзі, нагадуємо Вам, що наш магазин не просто магазин, з великими націнками в 300%. Ми - об'єднання виробників України і постачальників з Індії та Франції!
Донна Містеріоса - ваш особистий агрегатор в світі покупок без зайвих переплат.  Ми - платформа, де виставлено понад 65.000 товарів від більше, ніж 40 виробників!
Відповідно, людина, яка спілкується з Вами по телефону не відправляє вручну для Вас посилки щодня з Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова та інших міст України!

Ми не вигадуємо строки відправлень, ми даємо вам ту інформацію, яку заявляє виробник!

Кожний товар відправляється до Вас просто з фабрики, яка його виготовляє, минаючи всі можливі накрутки і націнки, ми контролюємо виконання ваших замовлень, але в цьому році двоє наших виробників підвели зі строками і до останнього моменту не повідомляли про це, намагаючись вкластися в строки!

Не ми затримуємо ваші відправлення зараз, а виробники, які не дотримуються заявлених термінів.
МИ не виправдовуємося, лише намагаємося пояснити!


3D одяг
Негативно спрацював людський фактор. Як вдалося з'ясувати, через непорядність співробітниці на виробництві, яка просто знищила з бази виробника замовлення з 4 по 7-8 грудня включно, відправка замовлень за ці дати іде з дуже-дуже сильними затримками.  Це звичайно не має вас турбувати, і запевняємо вас, робиться все можливе для прискорення та виправлення ситуації. Але будь ласка, зрозумійте, що криком справі на жаль не допомогти, як і повідомленнями в вайбер кожну годину. 

Пуховики Мілан
Так, ті самі модні, стильні, і дуже-дуже недорогі пуховики Мілан, за якими сьогодні вже тільки у нас дуже велика черга, а в Україні вони виставлені не тільки у нас. Ми самостійно контролюємо кожну посилку, але виробник не відрізняється пунктуальністю, і якість сервісу зворотньо пропорційна якості товарів. Пуховики ідеальні, про це каже кожна жінка, що дочекалася свою посилочку, але дочекатися їх правда важко. Ми передаємо вам тільки ту інформацію, яку надає виробник. 1-3 тижні, потім відправка до 20.12, тепер до 28.12....
Ми не перший рік працюємо з цією торговою маркою, ми самі дуже любимо ці речі, вони стильні, якісні і доступні по ціні, але в той же час ми змушені вибачатися перед вами, виправдовуватися за затримки, які виникли цього сезону. Причину досі нікому не повідомили.

ВТРАТИ НА ПОШТІ.
Щодо посилок, втрачених на пошті, в авральному режимі відшиваються нові речі, але якщо ВИ не згодні чекати, ми все розуміємо, також, будь ласка, повідомте, ми миттєво повернемо гроші!

Всім, хто бажає ми пропонуємо повернути гроші і відповідно скасувати замовлення.
Пишіть ПІб замовника і номер карти в вайбер або на е-мейл. 


Нам дуже соромно за те, що досі дехто з провідних українських виробників не навчився надавати поряд з гарними речами відповідно високоякісний сервіс....

Ми пам'ятаємо про кожне замовлення, кожний наш клієнт - це справа честі для нас, але на жаль, не всі компанії України дотримуються цього правила. 

Всі посилки які мали бути відправлені в сьому році мають бути відправлені в найближчі дні.

Ми завжди на зв'язку.

Крім вищесказаного, не завжди після відправки клієнту приходить смс - номером посилки, це може бути як з пропуску телефону при ручному вводі, так і через технічні причини (збій мобільного провайдера)
Якщо у вас стоїть додаток НОВА ПОШТА на телефоні, ми можете перевірити, чи рухаються до Вас будь-які посилки не маючи номерів. завантажити додаток з Google Play можна ТУТ

Ну і на останнє, наша ФОТОГАЛЕРЕЯ, з фотографіями від клієнтів. тут і Мілани, і 3Д колекції, і багато-багато-інших моделей.

Інші новини