Кошик
1153 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Кращим друзям з соц. мереж подарунки і знижки!

Спеціальні знижки, подарунки і бонуси для наших старих друзів з Однокласників. Просто укажіть в замовленні код ОК і отримайте свою персональну знижку і подарунок!

02.12.16

1 листопада 2016 року ми відсвяткували 5 років існування інтернет-магазину Донна Містеріоса. Перші кроки ми робили з соціальної мережи Однокласники, саме звідти почався наш іноді непростий, але дякуючи Богу успішний шлях розвитку, який ми робимо разом з вами. 

Завдяки вам, нашим першим вдячним клієнтам ми змогли з соціальної сторінки в Однокласниках і тисячею прикрас вирости до мережі мультибрендових інтернет-магазинів і вийти на міжнародний ринок, запропонувавши світу вже більше 80.000 товарів від провідних, найкращих українських виробників.
 

Саме для вас наша вдячність, а також спеціальні ЗНИЖКИ і ПОДАРУНКИ! 
Індивідуальні для кожного, знижки від 2 до 20% в залежності від кількості попередніх замовлень і замовленого товару, а при замовленні прикрас, як в старі добрі часи - обов'язковий подарунок в посилочку!
Зробіть замовлення, напишіть в коментарях слово ОДНОКЛАСНИКИ і отримайте Гарантовану Знижку або Подарунок. Якщо знижка Вас не влаштує примусу викупути замовлення звичайно немає  


Висловлюємо щиру вдячніть всім тим, хто всі ці п'ять років залишається з нами, віддаючи перевагу саме нашим товарам та послугам і що особливо важливо, підтримує цим українського виробника в такі важкі для України часи. 

Ми щиро вітаємо всіх вас з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим Роком. 
Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, життєвих сил та наснаги, фінансових успіхів та великого людського щастя і звичайно, залишайтеся з нами.)

Якщо вам шось потрібно, але ви не знайшли цього товару на сайті, будь ласка виберіть зручний спосіб зв'язку КОНТАКТИ - повідомте нам з приміткою "Старі друзі" і ми підкажемо, де шукати те, що вам потрібно! 

З повагою до вас, Владислава та Михайло Луньови
 

 


 

Інші новини