Кошик
974 відгуків
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
Робочі дні з понеділка по п'ятницю. Ми на зв'язку в Viber. Telegram- +380989705170, по можливості і в вихідні дніФункція" перезвон" і "самовивіз" не передбачені!БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Наявність товару, умови оплати і доставки написані в описанні товару
+380989705170

Подарунки за відгуки

18.11.15

Приймаючи рішення чи купити товар на сайті чи ні, більшість з вас, наші дорогі друзі, орієнтується не тільки на ціну, але і на відгуки. Саме вони дають зрозуміти, якого слід чекати сервісу в даній компані, яка якість товарів, тощо. Але купивши товар, 9 з 10 клієнтів забувають написати про свої враження від покупки, хоча ми завжди з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки та листи.
Ми розуміємо ― кількість щоденних справ не дозволяє тримати в голові таку дрібничку для вас, але таку важливу річ для нас, як ваш ВІДГУК. Тому ми хочемо додатково віддячити вам, якщо Ви знайдете хвилинку і напишете свій відгук ТУТ ― що саме Ви купили, чи сподобалася Вам річ, сервіс, чи порадите Ви наші магазини своїм друзям та знайомим. 
З 15.11.2015 р. до 15.01.16 року, за кожний другий відгук ми будемо дарувати подарунки, оригінальні магніти на холодильник з символами Фен-Шуй, магніти на Різдвяну і Новорічну тематику.
Щоб отримати маленький, але дуже симпатичний подарунок вам потрібно:
1. Написати відгук на нашому сайті
2. Повідомити нам свою адресу для відправки подарунку Укрпоштою.

Щасливого Нового Року та веселого Різдва! 

Інші новини