Кошик
943 відгуків
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Подарунки за відгуки

18.11.15

Приймаючи рішення чи купити товар на сайті чи ні, більшість з вас, наші дорогі друзі, орієнтується не тільки на ціну, але і на відгуки. Саме вони дають зрозуміти, якого слід чекати сервісу в даній компані, яка якість товарів, тощо. Але купивши товар, 9 з 10 клієнтів забувають написати про свої враження від покупки, хоча ми завжди з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки та листи.
Ми розуміємо ― кількість щоденних справ не дозволяє тримати в голові таку дрібничку для вас, але таку важливу річ для нас, як ваш ВІДГУК. Тому ми хочемо додатково віддячити вам, якщо Ви знайдете хвилинку і напишете свій відгук ТУТ ― що саме Ви купили, чи сподобалася Вам річ, сервіс, чи порадите Ви наші магазини своїм друзям та знайомим. 
З 15.11.2015 р. до 15.01.16 року, за кожний другий відгук ми будемо дарувати подарунки, оригінальні магніти на холодильник з символами Фен-Шуй, магніти на Різдвяну і Новорічну тематику.
Щоб отримати маленький, але дуже симпатичний подарунок вам потрібно:
1. Написати відгук на нашому сайті
2. Повідомити нам свою адресу для відправки подарунку Укрпоштою.

Щасливого Нового Року та веселого Різдва! 

Інші новини
 • 24.07.19 BRAWL STARS РУЛИТЬ!
  BRAWL STARS РУЛИТЬ!

  Гра BRAWL STARS займає перші рейтинги по популярності в світі серед дітей і підлітків, а ми, в свою чергу перші і єдині в Україні пропонуємо справжнім фанатам гри футболки, світшоти, худі, сумки і подушки з героями улюбленої гри!

  Повна версія новини
 • 04.01.19 Даруємо подарунки кожному!
  Даруємо подарунки кожному!

  Даруємо подарунки за всІ, вже зроблені вами покупки! Все що потрібно від вас - відгук на сайті і фото в купленому!

  Повна версія новини