Кошик
904 відгуків
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7

В'язати одяг люди почали з давніх давен. Встановити точний час коли з'явилися перші в'язані речі на жаль неможливо, оскільки стан знайдених в'язаних виробів не дозволяє цього зробити. Однак, за  поширеною серед вчених думкою перші в'язані вироби з'явилися приблизно в 1200-1500 рр. н. е.

В 'язали рабині в  Давньому Єгипті, в'язали королеви Середньовічча, в'яжуть вдома і сьогодні. В'язані спицями, гачком, на пальцях - варіацій в'язаних виробів дуже багато і всі їх об'єднує одне - коли торкаєшся в'язаної речі відчуваєш спокій, затишок, внутрішній комфорт.  Літня зв'язана гачком туніка чи теплий зимовий светр - в'язані речі це завжди певною мірою ексклюзив і добре тим майстрам, що володіють цим мистецтвом, тим же, хто не навчився, щоб придбати в'язані речі потрібно було викласти неабияку суму грошей.

З розвитком технологій в'язаний одяг став більш доступним. Звичайно залишилися унікальні способи в'язання, що доступні тільки майстрам, але якщо одяг купується не з метою колекціонування, то якісний в'язаний кардиган чи плаття можна придбати за  розумною ціною.

Український виробник в'язаного одягу ТМ GUASH має своїм девізом слова "Ми в'яжемо" . Сукні, туніки, светри, кардигани, снуди і шапки, елегантні моделі вишуканих кольорів - все це зроблено справді з любов'ю до своєї справи.

За кілька років роботи з ТМ GUASH я зібрала свою власну колекцію одягу цього чудового виробника.
Спробуйте і ви.

Колекція Жіночий в'язаний одяг. (Україна, від виробника)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Шановні клієнти і гості сайту!

Відповіді на найчастіші питання ТУТ
Розмірні сітки ТУТ
Детально про ЯК КУПИТИ ― ТУТ
Відгуки про нашу роботу ТУТ


Послуга "ПЕРЕЗВОН" відсутня.
Щоб оперативно отримат консультацію будь ласка, пишіть нам на вайбер або телеграм +380989705170

Працюємо для вас з понеділка по п'ятницю, 
з 08-00 до 17-00, в п'ятницю до 16-00

Дзвінки в вихідний час НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ, будь ласка враховуйте це перед тим, як писати негативний відгук  про те, що вам не відповіли по телефону вночі в суботу.  
В вихідні дні повідомити про оплату можна на вайбер або телеграм +380989705170