Кошик
857 відгуків
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Детальніше на сайті standartiv.net.ua

Прекрасним ексклюзивним подарунком стане фото-картина. Неозброєним оком аналог неможливо швидко відрізнити фотокартину на холсті від картини, написаної маслом., при цьому термін виготовлення такої картини, як і ціна ― будуть на порядок нижче. Для вибору шаблону під картину можете скористатися нашим архівом або просторами інтернету.

Готові роботи на наш розсуд можуть бути розміщені в цьому або інших портфоліо від імені нашої компанії. У разі, якщо Ви не бажаєте, щоб Ваше фото було виставлено + 100 грн. до ціни замовлення.

Також, при наявності величезної кількості фотошоп ― шаблонів, онлайн-сайтів з послугою фотошопу, в більшості випадку вони стандартні і не відповідають елементарним якісним вимогам. При перегляді того, що виходить після суміщення фото і шаблону ― просто острах бере, а не захоплення, тому роботу зі своїми фото краще довірити професіоналу.

Багатьом дівчатам хочеться мати красиві фото за типом "портфоліо", проте студійна зйомка не дешева. Ми допоможемо Вам здійснити це бажання. Ви можете зняти кілька фотографій вдома, на фоні білого простирадла ― в умілих руках прості аматорські фото стануть гідні обкладинок гламурних журналів.

Оформлення дитячих фотографій для альбомів, святкові іменні листівки, календарі, корекція, дизайн і ретуш фото, фотоколажі з заміною особи, створення цифрових альбомів (з накладенням музики і ефекту) і багато, багато іншого ви можете замовити у нас. Частково готові роботи ви можете переглянути ТУТ

P.s. ― ми не займаємося обробкою фото з порнографічними елементами, не змінюємо обличчя на знімках, які можуть бути використані для шантажу і т.д. Нагадуємо, шо ми залишаємо за собою право розмістити будь-яке фото в альбомі ГОТОВІ РОБОТИ на правах  реклами.

 

 

Фотокартина з фото

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Середня стандартна ціна на роздруківку картини
90 грн  - 20 на 30

130 грн - 30 на 40
190 грн - 40 на 60
250 грн - 50 на 70
440 грн - 50 на 100