Кошик
979 відгуків
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

У нашому інтернет магазині Ви завжди зможете придбати натуральну французьку парфумерію та косметику LAMBRE (Ламбре) і Madame Lambre (Мадам Ламбре)

Знижка для дропшиперів:
При замовленні від 3% одиниць знижка 15%, від 5 одиниць ― 25%
Виробництво Франція, упаковка ― Польща,

Постійним клієнтам за вибором представника компанії надається знижка від 5 до 20% на  придбання парфюмерії LAMBRE . Дана знижка не є обов'язковою і не надається за вимогою, діє виключно як наша вдячність постійним клієнтам і просто приємним людям.

Увага! Існує помилкова думка, що оригінальну косметику ламбре можна купити тільки на сайтах, де вказано "LAMBRE " в назві сайту.  Це груба помилка.

Виробник LAMBRE має дилерів по всьому світу і ніяких вимог щодо назви свого магазину до дилерів не висувається, назва LAMBRE часто вказується приватними представниками, які займаються тільки косметикою LAMBRE як реклама для пошукових систем і потенційних клієнтів, і це цілком логічно, якщо представник продає тільки компетику LAMBRE.

Наша компанія є мультибрендовою,  в асортименті представлено одяг, взуття, сумки, прикраси та косметику від виробників України, Туреччини та Франції.
Сертифікат надано нижче.

Приємних покупок! 

 

L`ambre (Франція)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: