Продавец Виробник одягу і декору з принтами (Передплата 100%,Viber зв'язок) развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
1275 отзывов
Предоплата 100%, Шьем ВСЕ в срок 5-10 рабочих днейГарантии
+380989705170

Чому важлива вчасна оплата?

Дорогі друзі! 

Питання "наложки" детально розписано на сайті ТУТ

Після оформлення замовлення оплатити його ви можете як одразу на сайті, так і на миттєво висланий нами рахунок, як картковий (карта-ключ ФОП) так і розрахунковий, із зазначенням ЄДРПОУ і інших відповідних реквізитів.

Оскільки ми - не склад з товарами на полицях, які можна відправити в будь-який момент, а виробництво ексклюзивних товарів, які шиються за певним графіком, ми просимо вас з повагою ставитись до власних покупок і вчасно оплачути їх з єдиною метою - щоб ви вчасно отримали замовлення!

Виробничий цикл триває з понеділка по п'ятницю, замовлення відправляються по суботам та неділям (крім Експрес каталога 24 години)
Для того, що Ваше замовлення потрапило в роботу в понеділок, оплата має бути не пізніше 10-00 понеділка, оскільки для підготовки макета Вашого замовлення нам також потрібний час.

Якщо ви не відповідаєте нам, не оплачуєте покупки вчасно, ми фізично не можемо вчасно виконати замовлення і відправка переноситься на наступний тиждень.
Ми нагадуємо вам про оплату - для вашої зручності, для швидкого отримання вами ж замовлення, для уникнення питань "а чому так довго"  і т.д.

В передсвяткові дні перед Різдвом та Новим роком графік відправок може змінюватися, але в цілому лишається тим же, що зазначений в описанні кожного товару - 5-10 робочих днів в залежності від дати оплати.

Вибачте, але замовлення без оплати не відправляються на виробництво.
Причини ТУТ

Взаємна повага - безкоштовна, але безцінна річ.