Кошик
1156 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Хто ми і звідки?

Вітаємо!

Ми - двоє людей, чоловік і дружина, обоє з юридичною освітою відпрацювавши більше 10 років в правохороній системі України на мізерні на той час зарплати, одного часу вирішили все змінити, і самотужки здобувши нові освіти перекваліфікувалися в програміста і дизайнерку. Далі, власними ж силами, без найманих безликих та байдужих менеджерів, без стартапів, живучі якийсь час буквально на "хлібі і воді" поступово створили кілька сайтів і так же поступово, методом проб і помилок, вдалого і не дуже партнерства наповнили їх оригінальними речами, спочатку партнерськими, а потім і власного виробництва. Хто стикався з тим, як важко в Україні починати бізнес, не маючи за душею ані копійки ані досвіду в цій сфері, той зрозуміє і зробить висновок, наскільки дорогий для нас наш сімейний бізнес, винянчений, викоханий від душі.

До чого передісторія? Щоб ви, дорогі гості наших сайтів розуміли, що це не "контора" де нікому ні до кого немає справи, що бізнес ми не купили, а створили власними зусиллями, і жодна сума не матиме для нас ціни вище, ніж зароблена роками відмінна репутація і просто - совість.

У нас немає і не буде менеджерів для "перезвонів", оскільки це по-перше неконструктивно (велика кількість помилок в усному порядку), по-друге без перезвонів успішно працює більшість світових магазинів фіксуючи замовлення письмово, а ми орієнтуємося на успішний досвід передових компаніій, ну і нарешті, серед операторів колл-центрів високий ризик отримання депресії, а ми не хочемо сприяти негативу))

На сьогодняшній день ми  працюємо з кількома найкращими, перевіреними роками партнерами з виготовлення аксесуарів та одягу з 3Д принтами і меблів. Починаючи з 2019 року значну частину одягу та аксесуарів, предметів декору з 3D принтами ми виготовляємо на власному виробництві. 

Наша мета в роботі - надати можливість кожній людині не будети як інші, ні в одязі, ні в створенні домашнього інтер'єру, в аксесуарах тощо, але перед усім матеріальним це власне бажання створювати прекрасне.
Ми щиро віримо в слова "Стався до інших так, як хочеш щоб ставились до тебе, все що зробиш сьогодні, повернеться тобі завтра".

Наша продукція - не така як у всіх. Звичайно частина принтів, особливо лицензовані персонажі (так, ми купуємо лицензії на використання персонажів де тільки можливо) - перекликається з іншими сайтами, але в кожний макет ми намагаємося додати унікальності, бо щиро вважаємо, що стандартизація потрібна тільки для зарядок під телефони і автомобільних заправок :)

Ми теж не такі, як всі. 
Ми не кажемо "клієнт завжди правий", бо всі ми люди,  всі можемо помилятися. На превеликий жаль іноді стикаємося з тим, що отримавши статус клієнта людина втрачає людяність в поведінці, наче "клієнт" це індульгенція на прояв цинізму чи просто відсутності культури. Наприклад, сказати шось погане в офлайн-магазині не кожен скаже, адже там є охоронці, а онлайн, де співбесідник вас не бачить можна написати, все, що завгодно. Колись ми дуже переживали отримавши на своє "дякую і будь-ласка" і нецензурну лексику і неправдиві негативні відгуки, і відвертий цинізм, дріб'язкову помсту і т.д.  Але з досвідом роботи розуміємо, що кожний дає світу те, чого має багато. Саме тому всім бажаємо багато щастя і добра в житті, щоб ділитися ними, а не...

Ми вважаємо беззабеперчним право кожного громадянина України на повагу, статуси сторін в укладанні угоди "купівля-продаж" не звужують права сторін!
Ми ніколи не лишаємо наших клієнтів один на один з проблемними питаннями, ані в робочий ані в вихідний час. В Вайбер та Телеграм (краще вайбер) ми завжди на зв'язку.
Ми завжди робимо наші принти справді індивідуальними, а не просто "картинкою з інету"
Ми завжди дотримуємося розумної  ціновії політики, бо ж хіба можна заборонити красиво жити навіть на стипендію? :)
Ми відповідаємо за кожну свою річ на сайті, кожна з них зроблена в Україні, зроблена якісно, на  совість і з любов'ю до власної справи.
Ми завжди готові допомогти з вибором, відповісти на всі питання, якщо відповіді немає в описанні товару, але будь ласка, зверніть увагу, наші сайти і галереї - сфера самообслуговування.
Ви самостійно приймаєте рішення про покупку, самостійно читаєте опис товару, умови оплати і доставки завжди прописані в описаннях товарів.
Ми вважаємо головним в роботі високу якість, доступну ціну, дотримання умов покупки, глибоке знання своєї ніші, і вибачте мільйон разів, але якщо Ви не маєте бажання прочитати опис товару, ми не маємо можливості дублювати цей же текст в вайбер чи на пошту.
Ми на жаль не можемо запропонувати накладений платіж на деякі групи товарів (це все є в їх описанні) оскільки ми даємо вам гарантії нашої роботи - наші відгуки, фото від клієнтів в наших ексклюзивних речах, відеоогляди, Але і ми і будь-який інший магазин стикається з тим що після оформлення замовлення люди просто перестають відповідати, не приходять не пошту, або не викоповують товару, бо кнопку "купити" натиснули абсолютно не читаючи опис товару. невикуплені посилки - витрати для компаній. Ми друкуємо 3D принти на одязі та аксесуарах, а не гроші, ми не "буржуї-мільярдери" і витрачати щоразу по 100 грн, на пересиклу посилки в дві сторони вважаємо недоренчим.
Крім того, більшість товарів вигтовляється індивідуально для замовника, це не "ширпотреб",  і вимагає певних витрат від нас.
Ми шиємо для вас, ми пишемо детальні описи товарів - для вас. Вірити реальним фактам і стати нашим постійним клієнтом чи ні - вибір за вами.


Натискаючи кнопку КУПИТИ на наш погляд людина, яка цінує свій власний час і має повагу до інших висловлює своє бажання купити товар, відповідно бере на себе обов'язок оплатити його згідно вказаних на сайті умов оплати, а якщо передумала - повідомити про своє рішення. Якщо змінилися обставини ми самі шось купуючи в інеті завжди повідомляємо про це  в магазини. Чекаємо того ж від наших клієнтів, це ж проста культура, чи не так?

Натискаючи на кнопку ПРИЙНЯТИ ЗАМОВЛЕННЯ ми беремо на себе обов'язок відправити товар належної якості в належний час, і дати вичерпну консультацію по всім питанням.
Вибачте, якщо не згодні, але ця умова роботи сайту була і залишиться - ми даємо повні і вичерпні описання товару, якщо шось упустили  - розкажемо все, бо самі носимо свої речі, але повторювати ще раз опис товару ми не маємо можливості. 
Будь ласка, дорогі друзі, в нашому магазині чи в іншому, за для власного задоволення покупкою обов'язково читайте опис товару. Так, часто в магазинах це три слова і одне тире. У нас в описі товару вказано завжди всі його характеристики, час відправки, спосіб оплати, а такж надані ссилочки на наші відгуки, на фото від наших клієнтів в наших ексклюзивних речах і відеоогляди популярних товарів, в яких ми самі виступаємо в головних ролях)).

Оскільки угода купівля-продажу є рівнозначною угодою між двома рівнозначними в своїх правах громадян України, ми не допускаємо в своїй роботі звуження будь-чиїх прав. Ми чітко дотримуємося законодавства Україні в дотримання ст. 8-10 ЗУ України "Про захист прав споживача", що регламентують умови обміну і поверннення непродовольчих товарів, але лишаємо за собою право відмовити в продажі клієнтам, що допускаються некоректної поведінки під гаслом "я клієнт і завжди правий",  а також, якщо в описанні товару прописані окремі умови повернення чи обміну, з якими клієнт не згодний і вимагає відправити товар на його умовах.
 

Ми завжди орієнтуємося на просту істину, правда - одна і права тільки вона. Якщо є наша провина перед вами - виправимо в найкоротший термін, у нас на сайтах ще жодний клієнт, який реально мав права лишити негативний відгук  - не лишив його.
Клієнт має безперечне право отримати вчасно продукцію відповідної описанню якості
Клієнт має безперечне право оплатити за товар вказану суму в описанні товару і відмовитися від покупки, якщо з будь-якої причини ціна товару збільшена.
Клієнт зобов'язаний для власноїї перш за все безпеки  перед покупкою прочитати наданий магазином опис товару, в разі потреби знайти на сайті або попросити надати іншу важливу інформацію щодо гарантій, що надаєм магазин, умов роботи, оплати тощо.
Відповідальність за неправильно обраний розмір лежить на клієнті! Ми консультуємо щодо вибору розміру, ми даємо розмірну сітку в описанні кожного товару, але ми орієнтуємосмя на дані вами заміри, не бачимо вас вживу, тому якщо заміри зняті неточно, ми не можемо нести за це матеріальну відповідальність.
Клієнт зобов'язаний повідомили в магазин час оплати, якщо платіж проведено не через сервіс "миттеєа оплата на сайті".

Магазин зобов'язаний надати клієнту повну детальну інформацію в описанні товару, а також надати відповіді на будь-які інші питання, що передбачені Законодавством України для даної групи товарів.
Магазин зобов'язаний відправити замовлення клієнту в чітко визначений термін, з яким клієнт був ознайомлений до оплати замовлення.
Магазин зобов'язаний вирішити всі питання, що є в його компенції які виникають у клієнта до отримання ним товару.

Висновок простий. Ми - такі ж люди, як і ви.
Ми власники і не ховаємося за менеджерами, що пишуть "відписки" для  збереження зарплати чи не маючи компетенції на відповідь.
Ми займаємося улюбленою справою і судячи з фото і відгуків наших клієнтів робимо це гарно і не марно,
Ми гарантуємо чесність і якість, ми віримо в вашу взаємність, або принаймні в вашу уважність.  

Дякуємо, що дочитали до цього місця і чекаємо на ваші замовлення))

p.s. Можливо ви не змінили своєї думки, не вірите очевидним фактам і все одно кращою гарантією вважаєте "наложку", а не власну уважність. Нам правда дуже шкода, що ви так сильно обмежуєте себе в покупках і щоразу переплачуєте на Новій пошті, але  це ваш вибір, який ми ніяким чином не намагаємося змінити. Всі ми судимо по собі і міряємо своєю мірою, тому бажаємо добра, чесності і порядності в житті.