Кошик
979 відгуків
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
Робочі дні з понеділка по п'ятницю. Ми на зв'язку в Viber. Telegram- +380989705170, по можливості і в вихідні дніФункція" перезвон" і "самовивіз" не передбачені!БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Наявність товару, умови оплати і доставки написані в описанні товару
+380989705170

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Все більше і більше людей роблять покупки в інтернеті. Хтось ― через брак часу і зайнятість, хтось через  нелюбов до походів по магазинам, хтось розуміє, що в інеті більшість товарів значно дешевша, причини у кожного свої  У кожного інтернет-покупця є свій список улюблених сайтів, куди люди звертаються або в разі потреби, або (мова про жінок) ― просто, для релаксації :)

Наш маркетплейс пропонує придбати одяг, взуття, сумки, аксесуари та прикраси, сувеніри, посуд, іграшки, годинники, фотокартини та прикраси ручної роботи в одному місці, заощадити час на доставці та на пошуках магазинів, гідних Вашої довіри.

У нас існує гнучка система знижок для постійних клієнтів, від 3 до 20%, працює система "подарунок-сюрприз" на прикраси, а також, для підписників соціальних сторінок щодня унікальні знижки.

На постійній основі акція ПРИВЕДИ ДРУГА і отримай подарунок чи знижку.

Хм... подумаєте ви - багато магазинів пропонують подібне, є Розетка, є багато іншіх, крупнішіх, то чому ж обирати вас?

Бо ми працюємо не просто за гроші.
Цей маркетплейс і мережа наших сайтів (нижче) - сімейний бізнес, і нам дуже важлива наша репутація. Ми працюємо не за зарплату, ми не зачиняємо офіс ввечері залишаючи проблеми невирішеними, нам не все одно, що про нас скажуть люди.

Цей маркетплейс - створювався роками з крихітної сторіночки в Однокласниках багато років тому і дякуючи першим клієнтам, їх довірі, і нашій старанній роботі ми самостійно створили ці сайти.
Ми не купували готовий бізнес, ми не наймали людей і не шукали інвесторів. Ми роками працювали, щоб нам довіряли люди, щоб пропонували співпрацю і маленькі і провідні українські виробники, і наша робота - наша гордість. 

Цей маркетплейс - ретельно відібрані виробники за всі роки нашої роботи. 
Звичайно, в процесі виконання замовлення  трапляється всяке, кожний наш партнер - крупний або маленький виробник також має в своєму штаті  людей, що працюють над виконаннях ваших замовлень, і як і всі люди - можуть помилятися. Також, щоб замовлення дісталося до клієнта, його перевозить поштова служба.
Але всі питання з виробниками та перевізниками ми вирішуємо згідно морально-етичних норм та українського Законодавства. В разі, якщо в проблемній ситуацій винний виробник, але з якихось причин не визнає цього, ми самостійно компенсуємо клієнту всі моральні і матеріальні витрати.

Ми любимо свою роботу.
Ми вдячні за кожний позитивний відгук і переживаємо за кожний справедливо негативний.

Щиро бажаємо вам завжди приємних покупок і гарного настрою. 
 

zakupy-na-kanapie.com одяг, взуття, сумки, прикраси та сувеніри від українських виробників

donna-misteriosa.com одяг, взуття, сумки, прикраси та сувеніри від українських виробників (основний сайт)

lada-lunyova.com.ua - авторські прикраси з натурального камня

standartiv.net.ua фотокартини з Вашого фото

allcastles.info - все про замки, сайт розробляється