Congratulations! You have found a secret level. Your prize is a PROMOCODE 15%

Вітаємо! Ви знайшли секретний рівень. Ваш приз - ПРОМОКОД 15%

Шановні клієнти!

Ми щиро приносимо свої вибачення за незручності, які могли виникнути під час відвідування наших сторінок і виявлення помилки 404. Це пов'язано з поточною реконструкцією та міграцією нашого інтернет-магазину на нову платформу.

Ми розуміємо, що ці технічні зміни можуть викликати розчарування, і старанно працюємо, щоб забезпечити безперебійну роботу нашого веб-сайту. 

Тому ми хочемо запропонувати вам код купона на знижку 15%, який ви зможете використати під час наступної покупки в нас на нашому брендовому веб-сайті  perfectus.com.ua Це наш спосіб подякувати вам за ваше терпіння та розуміння протягом цього перехідного періоду .

Ми впевнені, що оновлений магазин на новій платформі забезпечить вам ще кращий досвід покупок і обслуговування. Ми продовжуємо шити всю продукцію нашої компанії, яку ви знайшли в інтернеті, будь-яких розмірів і будь-яких моделей. Надішліть нам будь-яким зручним способом фото виробу з 3D принтами і ми його пошиємо - КОНТАКТИ

Дякуємо за вашу постійну підтримку та лояльність. Ми вдячні за ваше розуміння та сподіваємось на кращий сервіс у майбутньому.

З найкращими побажаннями,
ТМ Перша Креативна Мануфактура Perfectus

Код купона на знижку: DONNA

Повернутися до блогу