Кошик
1155 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Це не мое замовлення!

Це не мое замовлення!
Отримавши на пошті очікувану посилочку, развернувши її і побачивши що там шось не те, перше бажання - прибити відправника.... Одразу і без жалю.

15.02.19

І це абсолютно логічно. 
Судячі по власним покупкам, коли отримуєш не те, що замовляла, а тим більше коли піджимають терміни, перше бажання при розгортанні посилки просто покусати відправника, написати мільйон негативних відгуків і т.д. Ну це ж МОЯ посилка! 
В цій ситуації у кожного покупця існує єдина думка "я все оплатив (ла) вчасно, якого біса там якесь звірятко сидить і неуважно ставиться до мого замовлення, як можна, безсовісні, безвідповідальні люди" !

Я розумію. І як клієнт багатьох магазинів і власник свого власного, тому, якщо дозволите, зовсім трошечки поясню ситуацію.

Є маленькі магазини, де одна людина і приймає замовлення і відправляє їх, і як факт - вона більш відповідально ставиться до невеликої кількості посилок, хоча теж не застрахована від помилок.

У нас не те, щоб велика компанія, ні, працюють тут всього двоє людей, але наш сайт об'єднує в собі товари майже 70 вироьбників переважно України, а ще близько 10% Франції, Тайвані, Індії та Китаю.  Ми агрегатори, інакше кажучі маркетплейс виробників України.

На сайті представлено товари виробників України, і саме виробниками, точніше їх кур'єрськими службами, в термін і за ціною виробника здійснюється відправка ваших покупок.
Для чого потрібні ми? Ми виставляємо на сайті товари, доносимо до вас інформацію про нього, консультуємо,  приймаємо замовлення, ми справді знаємо весь асортимент, але не відправляємо їх власними руками! 

Якщо в замовленні вами вказано повну інформацію і при цьому має місце помилка, то причин може бути дві.
- помилка менеджера на складі виробника (якщо поклали не той товар)
- помилка оператоора Нової пошти (якщо відправили не на ту адресу, оскільки з виробниками автоматична синхронізація замовлення)

"Мені немає справи до ваших проблем, я купив у вас" - приблизно в 1/3 випадків ваша реакція саме така, і ці емоції теж звичайно зрозумілі, але друзі, ми всі працюємо, кожний з нас іноді помиляється. Ви маєте повне право сказати нам, що ми поганці, написати в серцях негативний відгук (який назавжди знизить наш рейтинг) але якщо  раптово завтра  помилитеся ви або ваші підлеглі, і на вас, що називається "спустять собак" хіба вам не буде сумно і боляче в душі?
Ось і нам так же. Компанії, клієнти, продавці і покупці, ми всі перш за все люди.

Незважаючи на великі об'єми замовлень і максимальну автоматизацію роботи ми не хочемо перетворюватися на "безлику" компанію, де кожний клієнт просто одиниця в розрахунку прибутків. Кожний клієнт перед усім людина і ви важливі для нас. Кожнек ваще замовлення це не просто доля в прибутку, ми знаємо, що радість від вдалої покупки піднімає ваш настрій, працездатність, емоційний стан тощо. Для нас справді дуже важливо щоботримавши посилки ви хоч в душі, хоч подумки сказали нам "дякую"....

Тому, якщо раптом виникає помилка, будь-якого плану, з товаром чи доставкою, будь ласка, напишіть нам - вайбер (№1 по швидкості відповіді), телеграм, елеткронна пошта, чат на сайті, повідомлення на сайті. Ми все вирішимо, все з'ясуємо, ваші права ні в якому разі не буде порушено і ви не будете нести ніяких зайвих витрат!
Просте ж написання ж негативного відгуку - це тільки всплеск негативних (нехай і заслужених) емоцій, він не допоможе вирішити проблему вам, і завдасть суму нам, бо ця компанія - це сімейний бізнес без найманих співробітників. Наша багаторічна відмінна репутація не тільки тому відмінна, що все ідаельно, а  ми роботи і помилок не буває. Бувають.
Але ми їх вирішуємо по справедливості і з максимальною швидкістю.

Дякую, що прочитали до кінця.
Добра вам.

 

Інші статті