Кошик
1155 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Добра вам!

Добра вам!
Закон карми такий - як ми так і до нас....

01.12.18

Ми всі знаєемо це, незважаючи на те, якого віросповідання, але чомусь в повсякденному життя частіше зриваємо зло на чужих людях, і тут же скаржимося "за що нам (шось там)"?

На Вас зранку накричав ваш керівник.
Ви вийшли з його кабінету і штурхнули дверима прбиральницю, яка поруч мила підлогу, не вибачилися і пішли далі.
Прибиральниця в свою чергу зайшла до іншого кабінету і від образи не поміитила, як збила на підлогу дорогу вазу, яку вашій колезі подарували на ювілей. 
Колега рознервувалася і щоб зняти стрес пішла за покупками до інтернет-магазину, де не стала на емоціях читати ані умови роботи магазину, ані описання товару, і просто нажала на "купити", а коли представник магазину звернув її увагу на те, що покупка не відповідатиме її вимогам, просто вилила весь гнів на "невидимку" десь в інтернеті...
І все це тому, що зранку вашому керівнику пролила гарячу каву на штани його дружина, яку вчора дуже сильно і несправедливо образив по телефону інший клієнт з її магазину, зірвавши на ній свій негативний настрій....

Земля кругла, все, що ми віддаємо світу повертається до нас.
Робіть добро, будьте уважними одне до одного. Отримавши негатив від інших, уявіть, як він просто згорає, як сірник і не несітьь його далі. Часто чуємо фразу "клієнт завжди правий". Друзі, ця фразаей вислів з'явився в 19-му столітті в рестораціях царської Росії, коли клієнт міг прийти до закладу і вимагати приготуват блюдо не з меню. І навіть не платити за нього, якщо цому не подобалося.  Але це не карт-бланш на прояв агресії, не право на приниження інших людей! 

Наша компанія - сімейний бізнес, де працюють двоє людей. У нас немає менеджерів, немає купи операторів, які "безлико" ставляться до роботи, працюючи тільки за гроші. Ми любимо свою компанію, яку створили з "нуля" Ми з повагою ставимося до кожної людини, але чекаємо взаємності у відповідь, хоча б просто ввічливості. Кожен ваш негатив, кожний крик і відмову ставитися уважно до своїх  же покупок ми сприймаємо особисто.
Ми впевнені в собі, в своїх виробниках, в тому, що зробимо все можливе, щоб звернувшись раз людина була задоволена. Але для цього потрібна взаємність. Ми намагаємося давати відповіді на термінові запитання і ввечері і в вихідні, оскільки кожний клієнт це перш за все людина, яка переживає за свої гроші. 
Але якщо ви приходите до нас в поганому настрої, ми хоч і намагаємося не поглиблюват ситуацію, але нагадаю, ми теж - люди. Ми не невидимки десь там, далеко, ми такі ж люди, як і ви... Ми не відповідаємо криком на крик, хамством на хамство, але нам іноджі просто фізично боляче від вашої поведінки...
Кажуть, що щасливі люди зла не роблять. Це так.
Щиро бажаємо всім вам добра, миру, любові, успіху і завжди гарного настрою. 

Інші статті