Кошик
1155 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Який спосіб оплати вигідний?

Який спосіб оплати вигідний?
Передпата чи накладений платіж? Страшно чи безпечно, переплатити чи заощадити? З такими запитаннями навіть Гамлет не стикався.

07.11.18

Існує три  способи оплати товарів при онлайн покупках
1. Передплата. 
Що це таке? Це внесення клієнтом оплати за товар завчасно, на наданий рахунок. Відправка здійснюється після оплати товару, при отриманні в такому випадку Клієнт оплачує тільки послуги доставки Пошти, якщо безкоштовна доставка не надана в умовах покупки.
Плюс: економія на вартості доставки
Мінус: передплатою частіше всього замовляють досвідчені в онлайн-покупках люди, які вміють і обов'язково перевіряються сайт-магазин до оплати. В разі, якщо людина купує онлайн вперше або просто здійснила покупку не перевіривши сайт-магазин, існує певний ризик отримати не те, що замовляли. На жаль, відсоток шахрайства в інтернеті є, і не стільки в тому, що посилку не вишлють, а в тому, що товар може бути не той, що замовляли або не в тій кількості або з дефектами. Що робити в таких випадках ми детально розписали в статті "Як безпечно купувати в інтернеті"
 

2 Накладений платіж (він же "наложка")
Накладений платіж це оплата товару при отриманні на відділенні Пошти. В такому випадку клієнт несе додаткові витрати по оплаті не тільки послуг доставки, але і по оплаті послуг накладеного платежу.  Зазвичай це приблизно 30 грн. + 2 % від суми накладеного платежу. У ріхних перевізників суми різні.
Плюс. Клієнт спокійно чекає на своє замовлення, не переживаючи, що його обманули. При отриманні посилки з браком, дефектом, пересортом просто відмовляється від отримання.
Мінус. Доставка стає долрожчою в середньому в два рази.

Але накладений платіж не завди використовується магазинами з простої причини - клієнти просто не приходять за посилками. Це питання морально-етичне, змусити клієнта прийти за посилкою магазин не може, тому в разі відмови клієнта від отримання посилки (не через брак, а саме через не приход клієнта на Пошгту) - Продавець несе збитки за пересилку товару до Клієнта і назад, до себе на склад. На жаль, таких випадків дуже багато. Іноді люди просто купують одні і ті самі речі в різних магазинах, і забирають ту, що прийшла першою. Іноді просто вирішую.ть "прміряти" різні речі, і забирають ті, які більше сподобалися на пошті. Іноді просто не приходять, бо паередумали,, немахє грошей, купили шось інше і т д.. Деякі магазина закладають вартість таких виризів в завищену ціну товару, деякі встановлюють такий спосіб оплати як:

3. Аванс + наложений платеж.
Це оплата клієнтом певної суми за замовлення, зазвичай аванс складає від 15 до 50% вартості товару і при отриманні оплата більшої суми. 
Плюси для обоїх сторін: взаємні гарантії надійності. Аванс від клієнта це гарантія того, що за посилкою клієнт все ж прийде за посилкою. Для клієнта (особливо при покупках на великі суми) це спокій. Оплата авансу в 200 грн. наприклад і накладений платіж на 1000 грн. морально спокійніше. Також, це зручно, якщо купити хочеться вже сьогодні за акцією чи знижкою, а гроші будуть через кілька днів. Вноситься аванс, поки готується відправлення Клієнт вирішує фінансові питання.

В нашому маркетплейсі всі товари предстапвлені тільки виробниками, відповідно способ оплати також визначається виробником, це передплата або аванс + накладенпий платіж.

Аванс доступний для всіх виробників, крім каталогів Grand Style Collection, Прикраси колекція (рік), взуття For Style сумки та аксесуари Presentvill. 
На сайті доступно більше 60.000 товарів від українських виробників - одяг, взуття, білизна, аксесуари, товари для новонароджених, сувеніри та ексклюзивні меблі. Бажаємо приємних покупок.

Визначитися з покупко, авансом або передплатою Вам допоможуть відгуки і фотографії в куплених речах від наших клієнтів. А краще всього будь-який сайт "гуглити", ввести в GOOGLE назву сайту і на власні очі побачити "що це за контора", оскільки відповідь "на словах" ніяких гарантій не дає.

Інші статті