Кошик
1155 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Як замовити футболку зі своїм фото?

Як замовити футболку зі своїм фото?
Крім декількох тисяч затверджених 3D принтів на нашому сайті існує можливість замовити футболку, лосини, шорти, сумку, рюкзак, світшоти або сукню зі своїм принтом. Що для цього потрібно?

03.07.18

Щоб замовити одяг / аксесуар зі своїм принтом Вам потрібно перш за все:

1. Знати, що індівідуальне виготовлення будь-яких товарів можливе ТІЛЬКИ виключно за умови повної 100% передплати. Наложений платіж це іншими словами відапрвка "в борг", а в борг виробники індивідуальні речі не роблять.

2. Чітко знати свій розмір. Оскільки індивідуально виготовлені речі можуть бути обміняні тільки в разі виявлення і (зафіксування на пошті при огляді) браку. Суб'єктивні причини для обміну/поверення товарів, виготовлених під замовлення неприпустимі.

3. Бути готовим до очікування виготовлення замовлення. Термін від 4 до 6 робочих днів. В святкові дні (перед Новим Роком та Різдвом)  - до 10 днів (робочих, тобто з понеділка по п'ятницю)

4. Надати фото на електронну адресу, якщо не фото, а картинка - то в вайбер. Картинка має бути гарної якості. Якщо у вас такої немає, ми спробуємо знати потрібний варіант в Гуглі або запропонуємо Вам зробити текстуру футболки.

5. Всі побажання обговорюються тільки виключно в письмовій формі. 

6. В разі, якщо Вам потрібно надрукувати не просто свій принт, а "фотокартину" на футболці, це оплачується додатково, від 50 грн. Що таке фотокартина? Це наприклад якщо у вас є картинка з брутальним лицарем Середньовіччя, а Ви бажаєте замінити обличча на свого друга. Портфоліо ТУТ 

7. Перенесення принта! 
В разі, якщо вам потрібно надрукувати принт з чоловічої наприклад футболки на дитячу - це також індивідуальне замовлення, яке буде вигшотовлятися персонально для Вас і тільки після повної передплати.

Фотогалерея з "живими" фото від клієнтів в наших товарах ( в тому числі 3D)

Якщо залишилися запитання, телефонуйте за номерами +380989705170 або 0957706091.
Вайбер і Телеграм +380989705170 (тільки смс)

 

Інші статті