Кошик
1156 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Бірка з розміром це ще не реальний розмір!

Бірка з розміром це ще не реальний розмір!
Чому купуючи одяг з однаковими бірками на етикетках покупець бачить зовсім різні розміри?

29.01.18

Купуючи одяг в інтернеті жінки часто не замислюючись обирають розмір, не звертаючи уваги на розмірну сітку, s, m, l…. Отримавши і примірявши річ вдома обурюються, зарікаються купувати шось в інтернет-магазинах, звинувачують в обмані і т.д.
Причина проста – розмірні сітки різні у кожного виробника відрізняються. на сьогодні не існує єдиного стандарту для S-ки чи  XXXL-ки.  Питання розміру потрібно обов’язково уточнювати в магазині, звірятися з розмірною сіткою, брати до уваги особливості крою і матеріалу.
Відкриємо також таємницю виробників одягу, про які мало хто знає. Більшість крупних виробників свідомо збільшує об'єми для маленького розміру. (в народі це називається “маломірки” “большемірки” і т.д.) Для чого це робиться?
Психологічний трюк. Примірявши в магазині річ з розміром наприклад ХL ( стандартні заміри у різних виробників це ОГ 100-105, ОТ 80-85, ОС 105-110) хтось з жінок, з нав’язаними стереотипамии, наче красиві тільки жінки до розміру L подумає “ні, ось схудну до Л-ки, тоді куплю” і іде.
Знаючи свої параметри навіть назубок, але побачивши на тій самій речі етикетку з розміром L жінка зрадіє, що непомітно таки схудла,швидше побіжіть купувати річ і радітиме зменшеному розміру.
Такі ми, жінки… вразливі і мрійливі, цим і користуються професійні маркетологи!

🙂

Тому купуючи речі через інтернет, коли немає можливості приміряти, обов’язково порівнюйте свої параметри з наданими розмірними сітками, не соромтеся ставити питання і головне, правильно називати свої розміри. Адже купуючи сукню в інтернеті ви маєте консультанту як лікарю на прийомі розповісти все-все, нічого не приховуючи і не прикрашаючи. Лише тоді куплена річ сяде ідеально і до фігури і до душі.

Щоб правильно заміряти свої розміри, заміряйте їх в білизні і максимально “рідному” бюстгальтері, без пушапу. Ось так:

 

 

І головне! Дивлячись як сукня чи штани сидять на моделі, беріть до уваги особливості своєї фігури. Іноді причина того, що на покупці сукня виглядає інакше ніж на моделі саме в цьому, а зовсім не в “кривих руках” виробника 

🙂

 

Інші статті