Корзина
1256 отзывов
Предоплата 100%, Шьем ВСЕ в срок 5-10 рабочих днейГарантии
Вітаємо з Різдвом та Новим Роком! Прийом замовленнь на сайті 24/7, відповідаємо на питання в Viber та Telegram +380989705170 по можливості. Нагадуємо, ми шиємо все і завжди, канікули з 29.12.2020 до 10.01.21 січня включно.Маємо шапки, подушки, футболки і світшоти на миттєву відправку з принтами на тему Різдво, Brawl Stars, Minecraft, Among As, по запиту Viber +380989705170
+380989705170

Терміни відправлення замовлень

Терміни відправлення замовлень
Де моє замовлення, який статус замовлення, коли чекати посилку, чому так довго, на якій стадії моє замовлення... Уявіть що Ви відповідаєте на ці питання десятки разів на день, стикаючись з негативною реакцією?

01.03.17

Будь ласка, приділіть хвилиночку уваги, це справді наш крик душі!  

В кожному, абсолютно кожному описанні товару зазначено "відправка від 5 до 10 робочих днів"!
Оформлюючи замовлення Ви пидтверджуєте свою згоду з наведеними умовами.
Стандартно, без форс-мажору замовлення оплачені до 10-00 ранку понеділка, відправляються наступного понеділка.

Термін до 10 робочих днів (робочих, не календарних) зазначений оскільки іноді виникають ситуації, які не залежать від нас - дефекти друку в принтері, дефекти матеріалу в рулоні, робота обладнання, транспортних компаній, передсвяткове навантаження, людський фактор, наявність банально світла чи інтернета тощо, тому оплативши покупку наприклад 1 червня Ви  отримаєте номер посилки не пізніше 14 червня (10 робочих днів) але в середині цього терміну питання про статус, стан замовлення ми не маємо можливості відповідати ні фізично ні технічно!

Ми не  склад! Ми виробництво!
Всі замовлення відправляються в термін до 10 РОБОЧИХ ДНІВ!


Відправляти за доплату раніше - не має можливості, обладнання має свій графік роботи, руху матеріалу, переносу принта на тканину і прискорити його неможливо просто технічно
Відмовитись від замовлення "бо не прочитати терміни відправлення" теж не можливо. З моменту оплати ваше замовлення додається в виробничий цикл, ми реагуємо на замовлення миттєво.

Будь ласка, як ми ставимося з увагою та розумінням до всіх вашиїх побажань, так і від вас, дорогі наші покупці чекаємо взаємної поваги та уважності до власних покупок.
Ми не можемо інформувати вас щодня про стан замовлення "пришито рукав" надрукова ворот" і т.д.
Ми не можемо щодразу піднімати графік виробництва і перевіряти його рух!
Оплативши покупку будь ласка, просто очікуйте номер відправлення у вказаний термін!
Ми даємо вісі гарантії на сайті для вашого спокійного очікування замовлення.

Вибачте, якщо наші умови ргоботи не відповідають вашими очікуванням, але вони прописані в описанні товару і якщо вони не влаштовують вас, ми поважаємо Ваше право не робити покупки саме у нас, навколо багато прекрасних компаній, які також виготовляють прекрасну продукцію.

Ми не тримали і не будемо тримати склад!
Ми виготовляємо для вас унікальні речі, наша специфіка - унікальний принт, широкий модельний ряд і найбільша з існуючих розмірна сітка з індивідуальним пошивом, це майже сто тисяч товарних позицій, які ви можете придбати тільки в нашій мережі магазинів і ми раді, що вам подобається наш асортимент.
Купивши певну річ будь ласка, дочекайтесь її! 

Будь ласка, якщо перед покупкою ви не ознайомились з описом товару - нам прада шкода, але будь ласка, не потрібно називати непрочитаний опис товару "нашою провиною", "нашою халатністю", "невмінням працювати з покупцями", "хамством" і всіми іншими словами за якими люди звикли скривати свої почуття коли "сам не прав".

Наш принцип - ми не всі. 
Наш асортимент - не як у всіх. Ми створюємо кожну річ з увагою, з повагою до того, хто її придбає! 
Ми не ігноруємо покупців і не лишаємо людей з проблемами, в разі нашої помилки - ви виправляємо її, тому у нас немає жодного заслуженого негативного відгука!

Ми не вважаємо нормою обман і приниження будь-якої зі сторін угоди купівлі-продажу " покупець-продавець" і щиро сподіваємося, що колись Україні культура покупок онлайн підніметься на інший рівень, ніж зараз, коли  продавець  довзволяє собі обманювати покупця взявши гроші і надсилаючи невчасно або не якісний товар,, а покупець поводитись безкультурно назвавшись клієнт" або взагалі надзвичайно непорядно пишучі негативні відгуки нам з помсти за власну неуважність!

Не може бути хтось завжди правий, будь-то покупець чи продавець, всі ми - люди, всі можуть помилятися і  важливо з честю та гідністю визнавати свої помилки.
Наш обов'язок як виробника  - вчасно відправити річ належної якості, яка б  повністю відповідала фото і описанню на сайті.
Обов'язок кожного покупця  - уважно прочитаи опис товару та вчасно оплатити/скасувати покупку.

Ми лобимо свою справу, ми працюємо від душі і при взаємній повазі, при ставленні до інших як до себе задоволення від співпрацю буде взаємним.
 

Другие статьи