Кошик
1156 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
Робочі дні з понеділка по п'ятницю. Ми на зв'язку в Viber. Telegram- +380989705170, по можливості і в вихідні дніФункція" перезвон" і "самовивіз" не передбачені!БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Наявність товару, умови оплати і доставки написані в описанні товару
+380989705170

Коли мені відправлять посилку?

Коли мені відправлять посилку?
Найважливіше питання після розміру та способу оплати це "коли мені відправлять мою посилку"? Незважаючи на числені уточнення при замовленні, повторно це питання виникає настільки часто, що потрібно уточнити всі моменти в окремій статті.

01.03.17

Шановні клієнти, будь ласка, приділіть хвилиночку уваги!  

Завжди, абсолютно завжди в телефонній розмові представник компанії озвучує термін відправлення. Він може бути різним для різних груп товарів, оскільки як зазначалося раніше - ми працюємо виключно напряму з виробниками, за їх цінами та умовами, відправлення здійснюється кур'єрськими службами за вимогами і в термін, вказані виробником і озвучені до оплати (вказані в смс з реквізитами для оплати)

Кожний виробник має свою кур'єрську службу, яка займається відправками. Будь ласка, не потрібно вимагати телефони кур'єрів, їх керівників, директорів фабрик і президентської служби контролю якості, ми не вповноважені роздавати ці данні :) 

Навіть якщо в телефонній розмові не було додаткового акценту на  термін відправки, в смс з реквізитами стандартно забито термін відправлення. першим словом і великими літерами. Подивіться будь ласка, вказано помітникм кепслоком перед номером карти ВІДПРАВКА і або 1-3 дні, або 3-5, або 5-7 робочих днів і т.д. Що це означає? Це означає, що відпрака посилки буде наприклад не раніше 3 робочого (!) дня і не пізніше 5-го.  дата відправки прописана раніше карти для оплати, щоб ви могли визначитися, чи підходить вам термін, чи потрібний вам товар.

Звертаємо вашу увагу ще раз МИ НЕ ВІДПРАВЛЯЄМО ВРУЧНУ ЗАМОВЛЕННЯ, тому точний час, хвилину доставки посилки на відділення повідомити не зможемо при всьому бажанні.
Вам надається термін ДО оплати, будь ласка, не звинувачуйте нас в тому, що ми не повідомляємо точну годину, хвилину і паспортні дані оператора Нової пошти :)

В разі, якщо зазначений в смс термін відправки було порушено (вказано 5-7 днів, відправлено пізніше 7 дня), ми завжди від себе компенсуємо вам незручності і змушене очікування.

Також, звертаємо вашу увагу, смс-ки розсилаються  протягом 24 годин після відправки!  І в вихідні також, ми розуміємо, як ви чекаєте свої посилочки! ))
Розсилка смс здійснюється як представниками кур'єрських служб, так і нами, одразу після отримання смс від кур'єрів.


Будь ласка, зверніть увагу, вказано  "робочих" днів, крім суботи на неділі. Нам теж іноді потрібно віпочивати, щоб з новими силами вдосконалювати для вас наші магазини!  В тому числі, на державні свята ми теж дозволяємо собі вихідні дні, як і всі наші партнери-виробники по України

Всі посилочки відправляються в зазначені в смс терміни.
Якщо має місце затримка, ми обов'язково повідомляємо про це, компенсуємо незручності і т.д.
Якщо мають місце інші проблеми, ми ЗАВЖДИ самостійно вирішуємо їх з виробниками, не залучаючи Вас і не займаючи Ваш час!

Будь ласка, не витрачайте свій час на щоденні запити на е-мейл, вайбер чи дзвінки з питанням: "коли відправлять мою посилку". Відправка здійснюється кур'єрським службами виробників! Ваше замовлення обов'язково поїде до вас у вказаний при замовленні і продубльований в смс термін. 

 ВАЖЛИВО! Отримавши посилку і маючи питання, НЕ ЗВОНІТЬ  по телефонам кур'єрських служб виробників, для відправника від виробника Ваше прізвище нічого не скаже! Якщо є питання - телефонуйте туди, де купили товар, до нас в МАГАЗИН.
Ми завжди раді відповісти на всі питання.

Дякуємо за розуміння і вибір саме нас серед величезної кількості прекрасних українських магазинів! 

 

Джерело: '

Інші статті