Кошик
1156 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фото покупок від щасливих клієнтів :) Хочу подивитися!
+380989705170

Що таке намистини ДЗІ?

Що таке намистини ДЗІ?
Чарівні і невідомі, правдиві чи вигадані намистини ДЗІ - що ж вони таке?

23.10.13

Існує величезна кількість легенд, сказань, міфів про походження цих магічних каменів, але напевно відомо одне: намистини Дзи настільки древні, що їх вік сягає своїм корінням у часи, коли в Тибеті в розквіті була релігія Бон, яка передувала появі тибетського буддизму.

   Одна з найпоширеніших і красивих легенд говорить, що жили в ті часи напівбоги носили ці камені як дорогоцінні прикраси. Як тільки камені трохи втрачали красу, ставали не настільки яскравими і барвистими, вони їх кидали на землю.

   Падаючи на землю, каміння перетворювалося на комах. А коли їх знаходили люди, вони знову перевтілювалися в камені. Ось чому все намистини Дзи, ніколи не знаходили в отличном состоянии. Крім того, ніякого тибетці не здивує той факт, що бус може змінити своє місце знаходження. Якщо ви її залишили на одному місці, а знайшли в іншому, це жителі Тибету пояснюють тим, що камінь може трансформуватися в комаха, змінити своє місце проживання, і знову набути форми каменю.

   Є кілька історій щодо Дзи, як комах. У них розповідається, що коли-то Дзи були комахами, які жили, подібно черв'якам, в землі, але перетворювалися в камінь при контакті з людською рукою. Одна історія розповідає про людину, який побачив таке комаха високо в горах і накинув на нього капелюха, щоб зловити. Коли він зняв капелюха, комаха перетворилося на камінь.

   Іноді комах Дзи знаходили в екскрементах рогатої худоби або рогах убитих тварин. Теорія про комах широко поширена і часто використовується, щоб пояснити, чому часто Дзи знаходять разом, вони формують свого роду «гніздо». Існує також легенда, що навіть після того, як намистинки розкопані, вони деякий час продовжують рухатися.

   Ще в одній легенді з Західного Тибету йдеться про те, що Дзи відбулися з гори близько Rudok. У стародавні часи вони стікали вниз по її схилах потоками. Одного разу зла жінка кинула погляд на гору, і потік тут же зупинився. Звідси характерні чорно-білі смуги на Дзи.

   Відома і одна з сучасних історій про Дзи, що стала свого роду «міською легендою». В результаті автомобільної катастрофи в Тайбеї всі пасажири загинули б, якби у одного з них не виявилася при собі намистинка Дзи.

   Всі ці історії підтверджують вірування, що Дзи є чарівними і здатні захистити їх власників від неприємностей, хвороб і поганого настрою.

   Священні камені Дзи, які тибетці шанують як найдорожчий скарб, називаючи їх «Небесним каменем», носять у вигляді амулетів та передають у спадок. Камені прийнято зберігати на узвишші в будинку, віддаючи їм данину і схиляючись перед їх силою і величчю.

   Назва намистини (Дзи) перекладається як яскравість, блиск, блиск. Перед силою цих каменів схиляються містики, маги, відьми і чаклуни, шамани і езотерики нинішніх днів.

   Також їх носять прості люди і багато знаменитостей, зірки естради нашого часу. Творчі люди носять Дзи, вважаючи їх своїми провідниками в життя.

Чим же так приваблює магів і чаклунів намистина Дзи?

   Перш за все, намистина є підсилювачем вашої власної енергетики, має цілющу силу, приносить благополуччя і процвітання своїм власникам. Це випливає з дивних малюнків на бусинах, які наводять на роздуми про шаманство і сьогоденні чаклунстві.

   Саме тому Тибетці роблять з них обереги, вірячи, що Дзи захистить їх від негативу, хвороб, розчарування, ворогів, несприятливих ситуацій, злих духів, передчасної або насильницької смерті.

   Ще одним сильним аспектом, який важливий для магів, цілителів, так і в принципі людей, які займаються самовдосконаленням, є те, що Дзи допомагає йти саме по шляху саморозвитку, допомагає відновити душевну рівновагу, внутрішню гармонію, відкриває можливість осягати таємниці буття.

   Саме тому таке велике розмаїття намистин Дзи. Існує досить велика кількість малюнків на бусинах. Основним елементом є точка (очей) і лінія (хвиля).

   Властивості намистин залежать саме від кількості цих точок і розташування ліній. Є і більш унікальні намистини, але в той же час вони є і більш рідкісними.

   Ці намистини мають на собі вже певний малюнок. Дуже шкода, що археологічні розкопки в Тибеті знаходяться під забороною, і тому з історичної наукової боку складно судити про ці унікальні каменях.

   Дзи мають і лікарську цінність. Традиційна медицина в Тибеті для лікування епілепсії використовує порошок, отриманий з ненарушенного (не зламати) Дзи, в суміші з іншими чарівними речовинами, з яких роблять пігулку для страждальця. Дуже важливо використовувати саме непорушений Дзи, тому що якщо Дзи зламаний, значить його потужність була витрачена для захисту.

магія Тибету

Що ж представляє із себе справжня намистина Дзи?

   «Справжня Дзи» це, безумовно, Дзи з каменю (найчастіше це агат). Можна купити сучасні нові Дзи, однак більшість з них будуть виготовлені з пластмаси або склокераміки. Власне, зустрічають і намистини з іших натуральних та пресованих камнів, але що важливіше, матиеріал чи сам символ - вирішує для себе кожен самостійно, навтіь намистину ДЗІ з кераміки можна підсилити відповідними камнями, але про це пізніше.

   Первісні, натуральні намистини неодмінно повинні бути з Тибету. Там вони вбирають енергетику тих місць, там з ними працюють монахи, там вони передаються з покоління в покоління, там вони заряджені енергією і силою.

   І останнє, це повинно бути відчуття, яке відчуває людина, коли тримає Дзи в руках. ВОНА ЖИВА! Тільки така Дзи буде працювати, тільки та, яку ви відчуєте.

   Відчуття від цих каменів дуже схоже з покривалом, або скоріше якимось туманом, який огортає з усіх боків і одночасно захищає від негативу. Одягаючи ту чи іншу намистину, або поєднуючи їх, можна дуже м'яко впливати на ситуацію, в якій знаходиться людина, або її планувати.

   Намистини Дзи можуть носити всі, незалежно від країни проживання, віку, кольору волосся, статі, віку, культурної приналежності і релігійних поглядів, так як вони не є предметами релігійного культу.

   Якою буде для Вас Ваша намистина Дзи вирішувати тільки Вам. Подружитеся з цими унікальними намистинами, і ваше життя стане яскравішим і знайде неймовірний колорит і звучання.

   Однак в цілому можна сказати, що намистина Дзи є гравійованим агатом або халцедоном з нанесеним на неї певним малюнком: кіл (очей), квадратів, хвиль і смуг. Найбільш цінною вважається намистинка з очима, особливо намистина Дзи 9 очей, оскільки число 9 вважалося священним за часів Bon (Бон) - віри, хоча в буддизмі йому не надається таке важливе значення.

   Намисто найчастіше були трубчастими, 1-2 дюйма довжиною (іноді довше), і як би сяяли, що пов'язано з хорошим Дзи.

   Дзи, особливо знайдені стоять дуже дорого і їх дуже важко дістати. Більшість жителів Тибету дорожать Дзи, так як це забезпечує їх захист і може привести до невдачі в разі втрати. Давнє походження і заборона на археологічні розкопки на території Тибету привели до величезного попиту на справжні намистини Дзи, у багато разів перевищує пропозицію.

   Важко сказати що-небудь напевно про Дзи. Вчені дискутують про них протягом багатьох років через нестачу документальних свідчень. Однак це просто задоволення розглядати красиві коштовності жителів Тибету і оточуючих гімалайських країн і бачити містичну намистинку, що несе в собі таку сильну енергетику.

   Найбільш вірогідне час виготовлення перших намистин з халцедону - 2700 років до н.е. В основному вони були знайдені в месопотамському і Інд ділянці цивілізації Lothal і Chanhu Daro. Інший період виготовлення цих намистин - від 550 року до н.е. до 200 року нашої ери. Такі намистинки були знайдені головним чином на індійських ділянках субконтиненту. Заключний період виготовлення - з 224 до 643 року нашої ери, і відбувалося це в Ірані. Однак даний вид мистецтва не зник - намистинки як гравірування вироби, хоча не обов'язково прикрашені бісером, проводилися і в ХХ столітті. Точний метод виготовлення справжніх намистин все ще невідомий.

Набір намистин Тибету

Символи намистин і їх значення.

   При розшифровці символіки намистин Дзи, перш за все, звертають увагу на кількість очей (кіл і овалів) присутніх на ній. І це вірно, так як вважається, що ці символи дають намистині Дзи найбільшу силу. Але не слід також нехтувати значенням додаткових малюнків наявних на намистині, таких як смуги, хвилі, ромби, квадрати і т.д. Кожен з цих візерунків має своє символічне значення і здатний у багато разів підсилити вплив намистини.

   Ось, наприклад опис 46 намистин Дзи і їх значення.

   1-око Дзи - підтримує впевненість в собі і рішучість. Надає мудрості.
   2-очей Дзи - підсилює любов, гармонізує романтичні і сімейні відносини.
   2-очей Дзи Будди - дає ясність бачення, знищення всіх хвороб, баланс Інь-Ян, щастя і спокій. Знищує зло.
   3-очі Дзи - приносить процвітання, багатство, довголіття, повагу здоров'я і успіх.
   3-очі з серцем Будди Дзи - одна з найсильніших намистин багатства. Народжує всі види багатства в часі і просторі. Символізує Жовтого Будду - Будду матеріальних благ.
   3-очі Шапка Дхарми Дзи - приносить процвітання і багатство, довголіття і повагу. Позбавляє від проблем, які ми відчуваємо в повсякденному житті.
   4-очей Дзи - прибирає перешкоди і допомагає впорається з негативною енергією. Підвищує довголіття.
   5-очі Дзи - підвищує удачу процвітання і привертає успіх в справах кар'єри.
   5-очі з блискавкою і зубами Тигра Дзи - допомагає підняти дух, покращує здоров'я, дає захист. Символізує п'ять елементів - землю, повітря, вогонь, вітер і порожнечу.
   6-очі Дзи - контролює наші шість емоцій, сприяє досягненню відмінного здоров'я і довголіття.
   6-очі Ваджра Дзи - відганяє злих духів, перемагає всіх демонів і ворогів. Виконує бажання і приносить багатство. Тибетці вірять, що в цій Дзи прихована сила королеви мантри «Ом Мані Падме Хум».
   7-очі Дзи - приносить популярність і успіх тим, хто веде публічне життя, а так же додає багатство, здоров'я, довголіття і гармонійні взаємини.
   8-очі Дзи - є найсильнішою і сприятливою в періоді Вісімки (2004-2024гг.).
   9-очі Дзи - приносить моментальне багатство і несподівану удачу. Один з найпопулярніших варіантів Дзи.
   9-очі Дзи Черепахи - приносить моментальне багатство і несподівану удачу, зміцнює здоров'я і захищає від хвороб і смерті.
   10-очі Дзи - допоможе досягти короткострокових або довгострокових цілей при незначних витратах.
   12-очі Дзи - допомагає подолати страхи і домогтися визнання у своїй професійній діяльності.
   15-очі Дзи - приносить успіх в справах. Надає мудрості і збільшує загальну удачу.
   21-очі Дзи - Дзи, виконуючий бажання, який допоможе втілити всі ваші місця в реальність.
   Дзи Великий Міфічний Птах - усуває суєту і чутки, допомагає впоратися з негативною енергією.
   Велика людина Дзи - несе дух виживання. Дає спокій, впевненість і перемогу над дрібними людьми. Стирає погану карму і виганяє демонів. Відводить біду і сприяє накопиченню багатства і поваги.
   Дзи Медицини - забезпечує потужний захист від хвороби. Приносить гарне здоров'я.
   Хо Ту Дзи - захищає вас від образ. Приносить щастя і процвітання.
   Лотос Дзи - очищає ваш розум і дарує привабливість і незворушність.
   Дзи Неба і Землі - додає впевненості, привертає союзників і вчителів у ваше життя. Створює сприятливу атмосферу навколо себе.

   Ру Дзи - дає вплив, силу і успіх в управлінні справами.

   Дзи Черепахи - зміцнює здоров'я і захищає власника від хвороб і смерті.
   Дзи Довголіття - забезпечує довголіття і охороняє від смертельних хвороб.
   Дзи П'яти Кажанів - приносить довголіття, успіх, щастя і загальну задачу.
   Дзи Духовного Просвітлення - дає духовне просвітлення, любов до життя. Оберігає і допомагає людям, що йде по шляху духовного розвитку.
   Дзи Достатку - приносить успіх в бізнесі, прибуток і примноження. Впливає на удачу, яка приносить гроші і матеріальний достаток.
   Дзи Божества Достатку - допомагає людям стати багатими, швидко досягти успіху в справах, приносить своєму власнику удачу.
   Цай Шень Дзи - допомагає людям стати багатими, швидко досягти успіху в справах, приносить своєму власнику удачу.
   Смугаста Дзи - символізує комфортне життя і здійснення бажань. Має здатність обертати важкі ситуації в сприятливі.
   Чун Сі Дзи - символізує комфортне життя і здійснення бажань. Має здатність обертати важкі ситуації в сприятливі.
   Дзи Дракона - усуває суєту і чутки, допомагає впоратися з негативною енергією, а так само охороняє і відганяє злих духів.
   Очі Дракона Дзи - робить свого володаря щасливим і багатим. Згладжує печаль і страждання в житті, збільшує удачу.
   Свастика Дзи - сприяє розвитку всіх позитивних якостей людини, підвищує усвідомленість. Допомагає уникнути невдач на життєвому шляху.
   Зуб Тигра Дзи - руйнує страхи, підсилює впевненість в собі, внутрішню силу. Допомагає усунути перешкоди, досягти успіху і удачі.
   Чотири благодаті Дзи - сприяє успіху у всіх починаннях, особливо в отриманні та утриманні багатства. Розвиває розум і дає мудрість. Дає спокій і знищує зло.
   Сонце і Місяць Дзи - балансує протилежні енергії. Сприяє удачі в дорозі, приносить успіх в досягненні задуманого. Це символ вічності - Інь Ян.
   Грошовий Гачок Дзи - приносить щастя, багатство і процвітання. Підсилює здатність людини накопичувати багатство.
   Нектарний Посудина Дзи - запобігає від нещасних випадків, приносячи удачу і збільшуючи Вашу чеснота.
   Гаруда Дзи - захищає в подорож. Додає щастя, багатство, мудрість і успіх. Сприяє в отриманні допомоги багатьох божеств.
   Шапка Падмасамбхави Дзи - допомога всіх Будд. Очищає тіло і дух, дає гармонію і спокій. Сприяє збереженню чистоти душі в брудному світі.
   Бодхі Дзи - допомагає знайти чесноти і усунути нещастя з Вашого життя. Привносить великодушність і м'якість у Ваше серце.
   Дзи Покровитель - Дзи усуває гнів, ненависть, гордість, плітки, сумніви, і неправильні уявлення людей про вас.

   Ця наведена символіка тибетських намистин Дзи взята з китайського вчення фен-шуй. А ось традиційний погляд тибетців на намистини Дзи дещо відрізняється.

   Намистини Дзи - це одні з найбільш таємничих і найсильніших древніх персональних талісманів.
за матеріалами  http://www.blamag.ru/

Якщо ж Вас зацікавили ці намистини, деякі з них у вигляді браслетів чи підвісок за власним дизайном ви можете купити в нашому магазині, ось тут БРАСЛЕТИ ДЗІ Наведені браслети не є всім асортиментом, коженнг виготовляється вручну під замовлення. Наші контакти 

Інші статті